Bukmacher MMAKSWUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Przegląd bukmacherski #48 – KSW 67: De Fries vs. Stosić i UFC FN: Makhachev vs. Green

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gal KSW 67: De Fries vs. Stosić oraz UFC FN: Makhachev vs. Green.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

W 48. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejsze gale KSW 67: De Fries vs. Stosić oraz UFC FN: Makhachev vs. Green.

Phil De Fries vs. Darko Stosić 1.28 – 3.68

Faworyzuję tutaj minimalnie Phila De Friesa – szczegóły w Typowaniu, a to oznacza, że przy tak mocno rozstrzelonych kursach za zasadne uważam zadumanie się nad 3.68 na wiktorię Darko Stosicia. Na pewno daję mu dużo więcej szans, aniżeli wynikałoby z kursów.

Mniej ryzykowną opcją jest 1.60 na liczbę rund większą od 3,5. Nie spodziewam się tutaj bowiem morderczego tempa.

Zadumałbym się też nad 1.90, że walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację. Stawiam co prawda na wygraną Brytyjczyka decyzją, ale techniczny nokaut mnie tutaj nie zdziwi – a opcja to obejmuje zwycięstwa obu. Serba poddać będzie trudno, a Serbowi wygrać inaczej niż przez nokaut – również.

Zwycięstwo Phila De Friesa – 1.28
Zwycięstwo Darko Stosicia – 3.68
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.90


Liczba rund: więcej niż 3,5 – 1.60

Andrzej Grzebyk vs. Adrian Bartosiński 1.45 – 2.76

Uważam, że kursy bukmacherskie na zwycięstwa obu zawodników nieźle oddają realia i ich faktyczne szanse, wobec czego wielkiej okazji tutaj nie widzę. Z pistoletem przy głowie wybrałbym 1.45 na Grzebyka, ale jako że pistoletu nikt mi nie przystawił…

Zastanowiłbym się też natomiast nad kursem 1.70 na liczbę rund większą niż 2,5. Pomimo że Andrzej jest aktywny i narzuca wysokie tempo, tutaj będzie musiał uważać na obalenia – a te mogą obniżyć jego aktywność. Spodziewam się zresztą, że obaj zawodnicy podejdą tutaj do siebie nawzajem z dużym szacunkiem.

Idąc tym tropem, zadumałbym się także nad 2.25 na scenariusz, w którym walka kończy się na punkty lub przez techniczną decyzję.

Zwycięstwo Andrzeja Grzebyka – 1.45
Zwycięstwo Adriana Bartosińskiego – 2.76


Liczba rund: więcej niż 2,5 – 1.70
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 2.25

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Islam Makhachev vs. Bobby Green 1.10 – 6.97

Z pewnym trudem, ale jestem w stanie zrozumieć graczy pochylających się nad kursem 6.97 na zwycięstwo Amerykanina. Również daję mu na wygraną więcej szans niż wynika z kursów. Natomiast – zrezygnuję. Oczywiście z 1.10 na Dagestańczyka również.

Zastanowiłbym się natomiast nad dwoma kursami – mniej niż 4,5 rundy za 1.35 oraz 1.70 na zwycięstwo Islama Makhacheva przez poddanie. Tak bowiem właśnie typuję ten pojedynek – a szczegóły tutaj.

Zwycięstwo Islama Makhacheva – 1.10
Zwycięstwo Bobby’ego Greena – 6.97


Liczba rund: mniej niż 4,5 – 1.35
Zwycięstwo Islama Makhacheva przez poddanie – 1.70

Arman Tsarukyan vs. Joel Alvarez 1.42 – 2.87

Pomimo iż jestem wielkim fanem talentu Armana Tsarukyana i stawiam go tutaj w roli minimalnego faworyta – z uwagi na zapasy – uważam, że kurs 2.87 na zwycięstwo Hiszpana, jest godny rozważanie. Alvarez posiada argumenty, aby okrutnie uprzykrzyć życie Ormianina w stójce, a i w parterze będzie bardzo niebezpieczny.

Zwycięstwo Armana Tsarukyana – 1.42
Zwycięstwo Joela Alvareza – 2.87

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Borysa Borkowskiego – 2.87

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button