Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Przegląd bukmacherski #45 – UFC FN: Hermansson vs. Strickland

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Hermansson vs. Strickland, która odbędzie się w Las Vegas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 45. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Hermansson vs. Strickland.

Jack Hermansson vs. Sean Strickland 2.83 – 1.43

Faworyzuję tutaj Seana Stricklanda, ale czy aż tak wyraźnie, aby kurs 1.43 na jego wiktorię uznać za atrakcyjny? Nie jestem pewien… Niby Amerykanin jest lepszy stójkowo, mocniejszy kondycyjnie i sprawny w parterze, ale Jack Hermansson nie potrzebuje wiele, aby zapiąć kończącą zawody gilotynę czy skrętówkę. Fani talentu Szweda na pewno mogą pochylić się nad 2.83 na jego wiktorię.
Do mnie bardziej przemawia natomiast kurs 2.00 na to, że walka zakończy się na punkty lub techniczna decyzją, ewentualnie 2.75 na zwycięstwo Stricklanda na punkty. Bezpieczniejsze opcje to 1.35 na liczbę rund większą od 2,5 lub 1.55 na liczbę rund większą niż 3,5. Nie spodziewam się tutaj szalonego tempa.

Zwycięstwo Jacka Hermanssona – 2.83
Zwycięstwo Seana Stricklanda – 1.43
Zwycięstwo Seana Stricklanda na punkty – 2.75
Liczba rund: więcej niż 2,5 – 1.35
Liczba rund: więcej niż 3,5 – 1.55

Punahele Soriano vs. Nick Maximov 1.47 – 2.69

Bardzo ciekawy pojedynek! Nie będę ukrywał, że szanse obu na zwycięstwo rozkładam tutaj niemal po równo, wobec czego kurs 2.69 na wiktorię Nicka Maximova uważam za atrakcyjny.

Stocktoński Rosjanin ma dobre zapasy, niezłą kondycję, jest twardy i charakterny. Wie, że stójka nie jest jego domeną, wobec czego wymiany kickbokserskie ogranicza do minimum. Nie spadnę z krzesła, jeśli nie da się ustrzelić dynamicznemu rywalowi w pierwszej rundzie, drenując jego siły na walkę w klinczu, zapasach, parterze, by ostatecznie wygrać na kartach sędziowskich.

Natomiast trzeba koniecznie odnotować, że Punahele Soriano to lepszy stójkowicz, który posiada doświadczenie zapaśnicze. O przewracanie go łatwo zatem nie będzie.

Ciekawie wygląda też tutaj kurs 1.70 na liczbę rund większą od 2,5. Zadumać można się też nad 4.50 na zwycięstwo Maximova na punkty – raczej bowiem nie skończy twardego Hawajczyka.Jeśli stawiać na Soriano, to albo za 2.25 na jego wiktorię przez (T)KO lub dyskwalifikację, albo też 3.25 na jego triumf w pierwszej rundzie – nie ulega bowiem wątpliwości, że Hawajczyk będzie najgroźniejszy w pierwszych minutach zawodów.

Zwycięstwo Punahele Soriano – 1.47
Zwycięstwo Nicka Maximova – 2.69
Zwycięstwo Nicka Maximova na punkty – 4.50
Punahele Soriano wygra w R1 – 3.25
Punahele Soriano wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.25
Liczba rund: więcej niż 2,5 – 1.70

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Shavkata Rakhmonova – 1.40
Zwycięstwo Stevena Petersona – 3.53
Zwycięstwo Marca-Andre Barriaulta – 1.85

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button