Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #36 – UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira, która odbędzie się w Abu Zabi.
W 36. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira 1.32 – 3.39

Szczegółowo walce tej przyjrzałem się w analizie, która jest dostępna tutaj – Czytelników zainteresowanych dokładnym uzasadnieniem mojego typu zapraszam właśnie tam. Jak natomiast na starcie to patrzę pod kątem bukmacherskim?

Otóż, uważa kursy bukmacherskie za nieźle oddające szanse obu zawodników na zwycięstwo – a zatem nieszczególnie intersujące, o ile nie wpleciemy doń wątku patriotycznego.

Ze znacznie większym zainteresowaniem spoglądam na 1.95 na wiktorię Jana Błachowicza przez (T)KO – taki rezultat uważam bowiem za najbardziej prawdopodobny.
Bezpieczniejszym typem wydaje się natomiast 1.35 na to, że o wyniku pojedynku nie zadecydują sędziowie punktowi. Agresywny styl walki Glovera Teixeiry nie sprzyja decyzjom sędziowskim, szczególnie gdy walka przewidziana jest na 25 minut.

Z kolei nowi gracze, którzy nie mają jeszcze konta na FORTUNA Online mogą rozważyć postawienie na zwycięstwo Polaka przez (T)KO w rundach drugiej lub trzeciej po kursie 7.00 w tzw. JurasBoost. Zakład taki jest bowiem darmowy do 50 PLN – w przypadku niepowodzenia kwota ta zostaje zwrócona i może zostać wypłacona bez konieczności jej obrotu. Szczegóły tutaj.

Zwycięstwo Jana Błachowicza – 1.32
Zwycięstwo Glovera Teixeiry – 3.39
Jan Błachowicz wygra przez (T)KO – 1.95
Walka nie zakończy się decyzją sędziowską – 1.35
Jan Błachowicz wygra przez (T)KO w rundach 2-3 – 7.00

Michał Oleksiejczuk vs. Shamil Gamzatov 2.01 – 1.80

Mając na uwadze, że minimalnie faworyzuję tutaj Michała Oleksiejczuka – szczegółowo uzasadniłem to w opublikowanej tutaj analizie – wobec czego kurs 2.01 na jego wiktorię uważam za godny rozważenia.

Z drugiej zaś strony, swego czasu wiktoria Polaka była tutaj wyceniana na grubo ponad 3.00, przy którym to kursie aktualny wypada bardzo blado.

Zadumałbym się nad 5.00 na triumf Michała decyzją sędziowską, bo taki właśnie rezultat uważam za najbardziej prawdopodobny. Jeśli walkę skończy z tarczą Dagestańczyk, również zresztą spodziewam się decyzji, wobec czego kurs 1.75 na scenariusz, w którym o wyniku walki decydują sędziowie punktowi, nie jest zły.

Zwycięstwo Michała Oleksiejczuka – 2.01
Zwycięstwo Shamila Gamzatova – 1.80
Michał Oleksiejczuk wygra decyzją – 5.00
Walka zakończy się na unkty – 1.75

Jingliang Li vs. Khamzat Chimaev 4.90 – 1.14

Kurs 1.14 na zwycięstwo Czeczena do grania zdecydowanie nie zachęca, ale… Mając na uwadze, że spodziewam się, iż zaprzęgnie tutaj do działania zapasy – a w obszarze tym jego przewaga powinna być wyraźna – kurs 3.70 na jego wiktorię na punkty postrzegam jako względnie atrakcyjny.
Ryzykanci mogą oczywiście pokusić się o grę 6.50 na zwycięstwo Chińczyka przez (T)KO lub dyskwalifikację, ale szczerze mówiąc, podziękuję. Mocno wątpię, aby Chimaev podejmował tutaj większe ryzyko w stójce, mając do wyboru znacznie mniej wyboistą drogę do zwycięstwa za pomocą zapasów.

Zwycięstwo Jinglianga Li – 4.90
Zwycięstwo Khamzata Chimaeva – 1.14
Khamzat Chimaev wygra decyzją – 3.70

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Zubairy Tukhugova – 1.60
Lerone Murphy wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 3.25

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button