Przegląd bukmacherski #13 – UFC FN: Whittaker vs. Gastelum

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Whittaker vs. Gastelum.

W 13. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na galę UFC FN: Whittaker vs. Gastelum w Las Vegas.

Robrert Whittaker vs. Kelvin Gastelum 1.30 – 3.53

W starciu tym wyraźnie faworyzuję Roberta Whittakera – szczegóły tutaj – ale czy aż tak wyraźnie, by zainteresować się kursem 1.30 na jego zwycięstwo? Raczej nie!
Nie pociąga mnie też jednocześnie kurs 3.53 na wiktorię Kelvina Gasteluma, choć podchodzę jednak z pewnym zrozumieniem do graczy, którzy uważają go za nieco przesadzony. Amerykanin to bowiem charakterny zawodnik, który ma ciężkie pięści. Jego ostatnie zwycięstwo może świadczyć zaś o tym, że powoli wraca na odpowiednie tory.

Gdybym natomiast musiał cokolwiek tutaj postawić, zadumałbym się nad kursem 2.15 na wiktorię Roberta Whittakera przez decyzję.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Roberta Whittakera – 1.30
Zwycięstwo Kelvin Gasteluma – 3.53
Zwycięstwo Roberta Whittakera przez decyzję – 2.15

Bartosz Fabiński vs. Gerald Meerschaert 1.77 – 2.05

Problem z tymi kursami bukmacherskimi jest taki, że… idealnie odzwierciedlają szansa obu zawodników na zwycięstwo – przynajmniej na papierze. Wobec czego trudno uznać którykolwiek z nich za szczególnie atrakcyjny.
Widzę tutaj minimalnego faworyta w osobie Bartosza Fabińskiego, oceniając, że zdoła przewracać Amerykanina i kontrolować go z góry, nie dając się jednocześnie poddać. Dlatego gdyby podejść do tematu patriotycznie, kurs 2.50 na wiktorię Polaka decyzją nie wygląda najgorzej.

Z drugiej zaś strony, 3.00 na triumf Meerschaerta przez poddanie – w mojej ocenie drugie najbardziej prawdopodobne rozstrzygnięcie – również zły nie jest.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Bartosza Fabińskiego – 1.77
Zwycięstwo Geralda Meerschaerta – 2.05
Zwycięstwo Bartosza Fabińskiego przez decyzję – 2.50
Zwycięstwo Gerald Meerschaerta przez poddanie – 3.00

Alexander Romanov vs. Juan Espino 1.57 – 2.41

Starcie zapaśnika w osobie Alexandra Romanova z grapplerem w osobie Juana Espino. O ile w stójce Romanov jest nadal dramatycznie nieporadny, to jego tężyzna fizyczna i zapaśnicze szlify powinny tutaj przesądzić. Trudno wyobrazić mi sobie scenariusz, w którym Romanov ląduje na plecach – a nie spodziewam się, aby Espino był w stanie złapać go w poddanie z dołu.

Innymi słowy, kurs 1.57 na wiktorię King Konga przykuwa oko. O żadnym stawianiu domów mowy być oczywiście nie może – to w końcu waga ciężka i walka pomiędzy zawodnikami, którzy mają jeszcze sporo do udowodnienia – ale…

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Alexandra Romanova – 1.57
Zwycięstwo Juana Espino – 2.41

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Abdul Razaka Alhassana przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.55
Zwycięstwo Drakkara Klose – 2.15

Przypominamy, że Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Bonus do 2230 PLN, na który składają się:

  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • bonus do depozytu do 2000 PLN
  • freebet 20 PLN

Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply