Przegląd bukmacherski #11: UFC 260: Miocić vs. Ngannou II

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 260: Miocić vs. Ngannou II.

W 11. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na galę UFC 260: Miocić vs. Ngannou 2 w Las Vegas.

Stipe Miocić vs. Francis Ngannou 2.00 – 1.72

Dokładnie walce wieczoru przyjrzałem się tutaj – tam więc zapraszam do szczegółów technicznych oraz uzasadnienia typu.
W telegraficznym natomiast skrócie – minimalnie faworyzuję Kameruńczyka, wobec czego zgadzam się z kursami bukmacherskimi 2.001.72.

Wiem oczywiście doskonale, że zdania przy okazji tej walki są mocno podzielone – nie brak zwolenników prognoz, wedle których Amerykanin po raz kolejny pozamiata oktagon Kameruńczykiem. Oni jak najbardziej mogą pochylić się nad wspomnianym kursem 2.00 na wiktorię mistrza.

Z drugiej strony, wielu wróży Kameruńczykowi srogi rewanż, oceniając, że trzy lata po pierwszej walce Miocić stracił przede wszystkim na odporności. Dla nich kurs 1.72 może wydawać się atrakcyjny.
Natomiast z mojej perspektywy najciekawiej prezentuje się kurs 2.50 na to, że walka zakończy się w pierwszej rundzie. Świeży Predator to prawdopodobnie najgroźniejszy zawodnik w dziejach UFC.

Fani talentu Amerykanina mogą natomiast pochylić się nad kursem 2.03 na to, że będzie więcej niż 2,5 rundy.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Stipego Miocicia – 2.00
Zwycięstwo Francisa Ngannou – 1.72
Walka zakończy się w R1 – 2.50
Więcej niż 2,5 rund – 2.03

Tyron Woodley vs. Vicente Luque 2.55 – 1.50

Gdy pisałem Typowanie Gali – tam też szczegóły nt. mojego typu – Vicente Luque był znacznie wyraźniejszym faworytem: 1.40 – 2.96. Natomiast dzisiaj kurs na jego zwycięstwo wynosi już 1.50, co wygląda ciekawiej. Leciwy Amerykanin jest oczywiście nadal groźny, ale nie ulega wątpliwości, że jest na ostatniej prostej swojej kariery, odcinając już tylko kupony od dawnej sławy.

Być może warto zastanowić się też nad kursem 4.00 na zwycięstwo Brazylijczyka przez (T)KO lub dyskwalifikację. Narzuca on bowiem duże tempo walki, więc nie spodziewam się, aby nigdy niewyróżniający się pojemnością baku z paliwem Amerykanin był w stanie je wytrzymać.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Tyrona Woodleya – 2.55
Zwycięstwo Vicente Luque – 1.50
Zwycięstwo Vicente Luque przez (T)KO lub dyskwalifikację – 4.00

Modestas Bukauskas vs. Michał Oleksiejczuk 2.59 – 1.50

Minimalnie faworyzuję tutaj Michała Oleksiejczuka, ale patrząc na kursy bukmacherskie, wedle których wcale minimalnym faworytem nie jest – tylko znacznie wyraźniejszym – to… Postawienie na Polaka po kursie 1.50 uważam niemal wyłącznie za podyktowane patriotyzmem.
Jeśli już stawiać na Lorda, to ciekawiej prezentuje się kurs 3.15 na to, że wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację. Spodziewam się bowiem, że od początku nasz zawodnik ruszy do mocnych ataków, szukając wymian w półdystansie – a ręce ma szybsze od Litwina i prawdopodobnie cięższe.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Modestasa Bukauskasa – 2.59
Zwycięstwo Michała Oleksiejczuka – 1.50
Zwycięstwo Michała Oleksiejczuka przez (T)KO lub dyskwalifikację – 3.15

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Marca-Andre Barriaulta – 1.80
Walka Almeida vs. O’Malley zakończy się przez (T)KO – 1.60

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Bonus do 2230 PLN, na który składają się:

  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • bonus do depozytu do 2000 PLN
  • freebet 20 PLN

Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply