UFCZapowiedzi gal UFC

Przed burzą – UFC Fight Night 40, Omielańczuk vs Rosholt

Już w piątek organizacja UFC powraca do Abu Dhabi z galą UFC Fight Night 40.

Dla wszystkich polskich fanów będzie to szczególne wydarzenie, bo po raz kolejny w oktagonie zobaczymy polskiego zawodnika. Daniel Omielańczuk skrzyżuje rękawice z amerykańskim zapaśnikiem Jaredem Rosholtem. Absurdalnie szczegółową analizę techniczną tego pojedynku znajdziecie w 32. odcinku cyklu Sierpemw tym miejscu.

W walce wieczoru natomiast dojdzie do innego starcia w królewskiej kategorii wagowej – legendarny Antonio Rodrigo Nogueira stanie w szranki ze stojącym pod ścianą po dwóch kolejnych przegranych Roy’em Nelsonem.

Zapraszam do analiz na kolejnych stronach!

1 2 3 4 5Następna strona

Powiązane artykuły

Komentarze: 8

  1. Starcia nie porywają nazwiskami ale mogą się okazać ciekawe, zwłaszcza Alers vs Omer. Czekam na resztę analiz. Swoją drogą ciekawa sprawa, że co najmniej jeden ze starcia Craig vs Camozzi pozostanie w UFC, a nudny bo nudny, ale jednak Shields wyleciał. To samo Okami, Fitch czy nawet Palhares(to jeszcze można wybronić). Nie tędy droga moim zdaniem.

    A tak przy okazji to świetna grafika. Oryginalna od UFC czy fanowska?

  2. T9X, powiem szczerze, że nie wiem, skąd grafika, bo tam, gdzie ją znalazłem – a robiłem to na szybko, bo jestem na wyjeździe – nie było źródła.

    Dams, jutro pewnie wrzucę walkę wieczoru, ale już teraz mówię, że kasa pójdzie na Noga.

  3. Naiver masz może statystki odnośnie rozkładu procentowego zakończeń pojedynków w wadze ciężkiej w UFC? Jestem ciekawy ile procent rozstrzygnięć walk jest poprzez tko, i jak się to ma do innych kategorii wagowych.

Dodaj komentarz

Back to top button