PPV za lipcową galę KSW 53 i czerwcowe FEN 28 w cenie 29 PLN

KSW odeszło od standardowej ceny 40 PLN za swoje gale w systemie PPV – gala KSW 53 będzie dostępna za 29 PLN.

Organizacja KSW poinformowała, że najbliższa gala – pierwsza w tym roku – będzie dostępna w sprzedaży PPV za cenę 29 PLN, czyli o 11 PLN niższą od standardowej.

Ostatnie miesiące pokazały, że trzeba dbać o ludzi wokół siebie, a szczególnie tych bliskich. Dla KSW najbliżsi są fani, dlatego chcemy dać Wam coś od siebie w tych trudnych czasach i obniżamy cenę PPV na nadchodzącą galę! 😍

Jutro ogłosimy datę i pierwsze pojedynki #KSW53 🔥

Gala KSW 53 odbędzie się 11 lipca – najprawdopodobniej w studio i bez udziału publiczności.
Oficjalnie nie ogłoszono póki co żadnego pojedynku. Natomias nieoficjalnie wiadomo, że podczas KSW dojdzie do trylogii na szczycie wagi lekkiej pomiędzy niewidzianym w akcji od półtora roku Mateuszem Gamrotem i Normane Parke’iem.

Do akcji powrócą też dwaj byli mistrzowie – kategorii półśredniej, Borys Mańkowski, oraz kategorii piórkowej Marcin Wrzosek. Zmiarzą się najprawdopodobniej w limicie wagi lekkiej.

Aktualizacja:

Organizacja FEN ogłosiła, że także ich najbliższa gala – zaplanowane na 13 lipca FEN 28 – będzie dostępne w cenie 29 PLN.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Justin Gaethje 2.0 – największe zagrożenie dla Khabiba Nurmagomedova?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply