UFC

„Powrócę do gry o najwyższe cele” – Alexander Gustafsson o dalszych planach

Alexander Gustafsson powrócił do mediów społecznościowych po nieudanym rewanżu z Jonem Jonesem – i zapowiedział marsz na szczyt.

Nieco ponad tydzień po trzeciej nieudanej próbie podboju kategorii półciężkiej – podczas gali UFC 232 w Los Angeles przegrał przez techniczny nokaut w rewanżowym starciu z Jonem JonesemAlexander Gustafsson zabrał głos w mediach społecznościowych, dając jasno do zrozumienia, że nigdzie się nie wybiera.

https://www.instagram.com/p/BsUpTeNBXE_/

Chcę tylko okazać fanom ogromną wdzięczność za tak wielkie wsparcie przed walką i po niej. Dziękuję!

Byłem poza mediami społecznościowymi w ostatnich dniach. Musiałem nadrobić czas z rodziną… Przegrałem trzecią walkę o pas, co jest fatalne!!! Koniec końców, jestem w tym biznesie, bo to kocham!! Będę koncentrował się na każdej walce osobno i powrócę do gry o najwyższe cele 👊🏻 Zobaczmy, kto będzie następny 👊🏻

Po przegranym starciu z Jonem Jonesem Mauler narzekał na kontuzję pachwiny, ale nie wiadomo póki co nic więcej o charakterze urazu oraz potencjalnej przerwie od treningów Szweda.

Do debiutu w kategorii półciężkiej sposobi się były mistrz wagi średniej Luke Rockhold, z którym kilka miesięcy temu zestawiano szwedzkiego 31-latka, ale wydaje się że termin marcowy – a wtedy do oktagonu chciałby zawitać Amerykanin – jest dla Maulera zbyt wczesny.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button