„Powiedział, że go znokautuje! Będę oglądał!” – prezydent Donald Trump o walce Gaethje vs. Khabib

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podziękował za wsparcie Justinowi Gaethje, Colby’emu Covingtonowi i Henry’emu Cejudo.

Pięciu przedstawicieli sportów walki – szefujący UFC Dana White, mistrzowie i byli mistrzowie UFC Henry Cejudo, Colby Covington i Justin Gaethje, oraz legendarny bokser Roy Jones Jr. – zostało zaproszonych na organizowane przez Keystone Corp. spotkanie z prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem, która odbyło się wczoraj.

Żadnemu z nich prezydent nie oszczędził miłego słowa. Rozpoczął od Dany White’a, podkreślając, że są przyjaciółmi od lat. Przypomniał, że sternik UFC sprawdził się w biznesie, sprzedając firmę za $4 miliardy, a jednocześnie zaznaczył, że troszczy się o swoich zawodników.

Wyróżnił też Chaosa, odnotowując, że z dumą nosi on czapeczkę z napisem Make America Great Again. Przypomniał też jedną z walk Colby’ego Covingtona – tę z Kamaru Usmanem? – rozmijają się jednak z rzeczywistością w sprawie jej wyniku…
– Chciałbym przedstawić wam Colby’ego Covingtona – powiedział Trump. – Świetny zawodnik. Świetny. Fantastyczny zawodnik.

– Trzy miesiące temu widziałem, jak walczył z gościem, który wydawał się nie do pokonania. Nigdy nie widziałem takich mięśni. Mięśnie na mięśniach. Colby jest oczywiście bardzo wysportowanym gościem i ogólnie fantastycznym, ale… Nie wyglądał jednak tak jak tamten. A okazało się, że rywalizacja nie była nawet wyrównana. Kilka rund. Nie wierzyłem w to, co tam robiłeś! Rozmontowałeś go z taką łatwością. Spacerek. Musisz mi to kiedyś wyjaśnić, Colby. Kochamy cię. Jesteś z nami, a my jesteśmy z tobą.

Donald Trump przemycił też kilka uprzejmości pod adresem byłego podwójnego mistrza Henry’ego Cejudo oraz Justina Gaethje, zapowiadając, że będzie oglądał jego październikowej starcie z Khabibem Nurmagomedovem.

– Inny wspaniały mistrz, Henry Cejudo – powiedział prezydent, wskazując na Posłańca. – Jeden z najlepszych na świecie. Henry, powstań, proszę. Wygrałeś mistrzostwo dwa razy, tak? Dwa razy? Tak, wygrał dwa razy. Nie zadzierajcie z nim. Nie zadzierajcie.

– Jest z nim jego brat Alonzo. Dziękuję bardzo, Alonzo. Dziękuję. Alonzo nie zadziera z Henrym. Nauczył się tego dawno temu.– Jest tutaj też jeden z najlepszych zawodników na świecie, który ma przed sobą wspaniałą walkę z najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem P4P na świecie, Justin Gaethje – powiedział. – Wstań, proszę, Justinie. Justin Gaethje. Dziękuję.

– Masz dobre przeczucie przed tą walką? – Trump zwrócił się do Gaethje. – Powiedział, że go znokautuje. Będziemy oglądać! Odbędzie się zaraz przed wyborami, ale będę oglądał. Będę oglądał. Możecie mi wierzyć. Będzie niesamowita walka. Powodzenia! Powodzenia, Justinie. Wspaniały zawodnik.

Na tym nie koniec, bo Donald Trump wspomniał też krótko o… menadżerze Justina Gaethje i Henry’ego Cejudo, Alim Abdelazizie, określając go mianem „świetnego gościa, jednego z najlepszych”.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych odbędą się 3 listopada. Głównym przeciwnikiem Donalda Trumpa jest demokrata Joe Biden.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Khabib Nurmagomedov wskazał pięciu najlepszych półciężkich na świecie

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply