Polskie MMARCC Boxing PromotionsRosyjskie MMA

Polski półciężki rywalem Ivana Shtyrkova w co-main evencie RCC: Road to PFL

Michał Pasternak będzie rywalem awizowanego już wcześniej na lutową galę RCC w Jekaterynburgu Ivana Shtyrkova.

Ivan Shtyrkov (16-1-1) powróci do akcji 22 lutego w Jekaterynburgu, gdzie w co-main evencie gali RCC: Road to PFL skrzyżuje rękawice z Michałem Pasternakiem (14-4).

O zestawieniu poinformowali oficjalnie organizatorzy.

Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej.

Uralski Hulk był ostatnio widziany w akcji w grudniu ubiegłego roku, w ramach RCC 7 doznając pierwszej zawodowej porażki. Rywalizując w umownym limicie 85 kilogramów, zmuszony był uznać wyższość Yasubeya Enomoto, przegrywając przez poddanie w drugiej rundzie.
Michał Pasternak – były pretendent do pasa mistrzowskiego ONE Championship – udusił w październiku ubiegłego roku Pawła Zakrzewskiego podczas gali PLMMA 79, powracając po 10-miesięcznej przerwie i porażce przez nokaut z Romanem Dolidze.

Michał Pasternak będzie drugim Polakiem, który stanie w szranki z Uralskim Hulkiem. Przed dwoma laty Rosjanin wypunktował Marcina Łazarza.

Zaplanowana na 22 lutego gala RCC będzie pierwszą zorganizowaną we współpracy z PFL. Weźmie w niej udział czterech zawodników wagi lekkiej, którzy w systemie turniejowym – półfinały i finał, wszystko jednego wieczoru – powalczą o miejsce w tegorocznym sezonie ligi do 155 funtów PFL.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Też chcemy rewanżu, ale najpierw…” – ojciec Khabiba reaguje na wiktorię Conora, żąda astronomicznej gaży za rewanż

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button