Podniesiono kwotę za bonusy na UFC 262

Na okoliczność dzisiejszej gali UFC 262, która odbędzie się w Houston, Dana White i spółka podnieśli kwotę za bonusy.

Od 2013 roku bonusy za Walkę Wieczoru i Występ Wieczoru – wcześniej Poddanie Wieczoru i Nokaut Wieczoru – w UFC były warte 50 tys. dolarów. Jednak szczęśliwcy, którzy zgarną je na UFC 262, otrzymają po 75 tys. dolarów.
O jednorazowej tej zmianie jako pierwszy doniósł dziennikarz Combate.com Raphael Marinho.

Wedle ESPN.com, impulsem do podniesienia gaży za bonusy o 25 tys. dolarów był… Tony Ferguson. Podczas konferencji prasowej przed UFC 262 El Cucuy głośno zaapelował bowiem do Dany White’a o zwiększenie bonusów.
– Gdy ostatnio walczyłem w Houston, byliśmy na spotkaniu w sprawie bonusów – powiedział Tony. – Travis Browne powiedział tak: „Wszystko w Teksasie jest większe, prawda, Dano?”. Pamiętasz to? Powiedział: „To może zwiększymy też bonus?”. A więc zapytam cię teraz, Dano – skoro jesteśmy znów tutaj, to tak jak ostatnim razem, możemy dostać teraz większe bonusy?

Rywalem Tony’ego Fergusona w co-main evencie gali będzie Beneil Dariush. W walce wieczoru o opuszczony przez Khabiba Nurmagomedova tron wagi lekkiej powalczą Charles Oliveira i Michael Chandler.

Poniżej artykuły poświęcone gali:

Typowanie UFC 262
Przegląd bukmacherski
Jak oglądać UFC 262 – transmisja, fakty, statystyki
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply