Paul Daley vs. Lorenz Larkin na gali Bellator 183

Dwaj eksperci od szermierki na pięści i kopnięcia, Paul Daley i Lorenz Larkin, zmierzą się podczas gali Bellator 183.

Świetnie zapowiadające się starcie w kategorii półśredniej pomiędzy Lorenzem Larkinem (18-6) i Paulem Daley’em (39-15-2) zostało dodane do karty walk gali Bellator 183, która odbędzie się 23 września w San Jose. O zestawieniu poinformował portal Telegraph.co.uk.

Monsoon w swoim debiutanckim starciu pod banderą organizacji Scotta Cokera podczas Bellatora 180 przegrał na punkty z Douglasem Limą w starciu o złoto kategorii do 170 funtów.

Również i Daley swojej ostatniej walki miło wspominał nie będzie – podczas gali Bellator 179 został zdominowany i uduszony przez Rory’ego MacDonalda.
W walce wieczoru Bellatora 183 Benson Henderson skrzyżuje rękawice z Patrickym Freire. Swoją debiutancką walkę w nowej organizacji stoczy też Roy Nelson, idąc w tany z Javym Ayalą. Do akcji powróci też powracający po fatalnym debiucie Aaron Pico, ale na ten moment nie wiadomo, z kim się zmierzy.

*****

Gegard Mousasi po oficjalnym przejściu do Bellatora: „W mieście jest nowy szeryf”

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply