UFCWiadomości MMA

Paige VanZant: „Joanna nadal będzie mistrzynią, gdy będę walczyć o pas”

Paige VanZant wypowiada się z wielkim uznaniem o polskiej mistrzyni kategorii słomkowej.

Jedna z najbardziej perspektywicznych zawodniczek, przyjemna w promocji ledwie 21-letnia Paige VanZant 10 grudnia na UFC Fight Night 80 zmierzy się z Joanne Calderwood. Jeśli zwycięży, z czterema kolejnymi wiktoriami stanie się jedną z głównych pretendentek do pasa mistrzowskiego kategorii słomkowej, który obecnie znajduje się w posiadaniu przygotowującej się do jego drugiej obrony Joanny Jędrzejczyk.

Amerykanka w audycji Submission Radio podzieliła się swoją opinią na temat mistrzyni.

Oczywiście postrzegam Joannę w pewien specyficzny sposób, bo ma pas mistrzowski. Posiada coś, czego chcę. Rozumiem, dlaczego otrzymuję negatywne reakcje od niektórych słomkowych, bo jestem w miejscu, w którym one chciałyby być.

Posiadająca indywidualny kontrakt sponsorski z Reebokiem reprezentantka Team Alpha Male nie szczędziła Polce komplementów.

Jest świetną zawodniczką, uważam, że jest naprawdę dobra. Oczywiście, oglądamy teraz wiele innych słomkowych z dużym talentem. Będzie miała najwyższej klasy rywalki. Ale uważam, że będzie osobą, która nadal będzie miała pas mistrzowski, gdy tam dotrę.

Czy już 10 grudnia ulubienica Dany White’a stanie się główną kandydatką do walki o pas mistrzowski?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button