Cage Warriors

Padali jak kłody! Ciężkie nokauty na gali Cage Warriors 162 w Rzymie!

Spektakularne nokauty obejrzeli fani MMA w Rzymie, gdzie odbyła się gala Cage Warriors 162.
Niejaki Baris Adiguzel (4-1) popisał się fantastycznym nokautem podczas gali Cage Warriors 162 w Rzymie. Urodzony w Turcji a reprezentujący Francję zawodnik zmierzył się z Alexem Bertinazzim (4-3).

Odwrotnie ustawiony Adiguzel już w pierwszej akcji pojedynku został kopnięty mocnym wewnętrznym lowkingiem. Wytrąciwszy go z równowagi, włoski zawodnik ruszył na niego z serią ciosów. Francuz oddał pole, ale w pewnym momencie zatrzymał się, załadował potężną lewicę i grzmotnął srogim lewym sierpem szarżującego rywala. Bertinazzi runął na deski jak długi, bez życia. Wszystko potrwało ledwie 16 sekund.
Dla Barisa Adiguzela była to pierwsza wiktoria pod sztandarem Cage Warriors po przegranym w maju debiucie.

Także z drugiego francusko-włoskiego boju to reprezentant Trójkolorowych wyszedł obronną ręką, również popisując się fantastycznym nokautem. Chodzi o Nicolasa Leblonda (9-4), który w drugiej rundzie ciężko znokautował Michelangelo Lupoliego (6-4).

W finalnej akcji pojedynku walczący z odwrotnego ustawienia Francuz zamknął Włocha na ogrodzeniu, tam posyłając go na deski lewym krzyżowym. Gdy Lupoli zebrał się na nogi, Leblond ściął go z nóg potężnym prawym z dołu, dzieła zniszczenia dopełniając jeszcze uderzeniem z góry.

Biland Nicolasa Leblonda pod flagą Cage Warriors wynosi 3-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Dodaj komentarz

Back to top button