Cage Warriors

(VIDEO) Podbródek i sierp! Daniel Skibiński znokautowany w Londynie na Cage Warriors!

Daniel Skibiński nie będzie miło wspominał eskapady do Londynu na galę Cage Warriors 157 – Polak przegrał z Madarsem Fleminasem.
Daniel Skibiński (19-9) znów pokonany pod sztandarem Cage Warriors. Podczas gali CW 157 w Londynie Polak przegrał przez nokaut w drugiej rundzie z Madarsem Fleminasem (12-4).
Pierwsza runda toczyła się głównie w stójce, gdzie aktywniejszy i mobilniejszy Łotysz był nieco skuteczniejszy – trafił między innymi ładnym krosem. Polak spróbował dwóch obaleń – pierwsze zostało wybronione, a drugie sfinalizował w kontrze na kopnięcie, przenosząc walkę do parteru. Nie był jednak w stanie utrzymać Fleminasa dłużej na dole, ani mu poważnie zagrozić. W końcówce rundy Łotysz wrócił na nogi, podkręcając tempo. Zasypał zmęczonego już jakby Skib uderzeniami – między innymi kolanami z klinczu.

Od początku rundy drugiej warunki gry wyraźnie dyktował znacznie świeższy Fleminas. Polak próbował w stójce mieszać ustawienie klasyczne z odwrotnym, starał się skrócić dystans, aby poszukać obalenia – wszystko jak krew w piach.

W końcu Łotysz rzucił Skibińskiego na siatkę kombinacją podbródka, sierpa i kopnięcia na głowę. Nasz zawodnik próbował salwować się ucieczką do swojej lewej, ale Fleminas doskoczył z kombinacją uderzeń, trafiając soczyście prawym podbródkiem i prawym sierpem. Skiba runął na deski, dobity jeszcze młotami.Wojujący pod sztandarem Cage Warriors od 2019 roku 35-letni obecnie Łotysz wygrał tym samym drugie starcie z rzędu i czwarte w ostatnich pięciu występach.

Bilans prawie 33-letniego Daniela Skibińskiego pod flagą brytyjskiej organizacji wynosi obecnie 1-3. Z ostatnich pięciu walk reprezentant Ankosu MMA wygrał tylko jedną.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Pamiętam jak, nie tak dawno temu, Skibiński rozmontował Pawlaka na gali Babilonu (zdobywając ichniejszy pas).

    Teraz Paweł Pawlak jest mistrzem KSW i jest na fali wznoszącej, a Skiba…

    Jakie to życie jest przewrotne.

Dodaj komentarz

Back to top button