KSWPolskie MMA

Ostro na staredownie! Erslan zdradził, co powiedział do niego Narkun (VIDEO)

Tomasz Narkun i Ivan Erslan nie pałają do siebie wielką sympatią w drodze do walki, którą stoczą na KSW 56.

Nie brakowało emocji podczas piątkowego staredownu pomiędzy mistrzem wagi półciężkiej Tomaszem Narkunem i dybiącym na jego pas Ivanem Erslanem, którzy zmierzą się w co-main evencie dzisiejszej gali KSW 56 w Łodzi.

Zszedłszy z wagi, polski zawodnik ruszył ostro w stronę czekającego na niego Chorwata, następnie prostując rękę, aby utrzymać go na dystans. Nie brakowało groźnych min i okrzyków. Żyrafa zakończył wszystko gestem podrzynania garda i dwoma środkowymi palcami w kierunku Erslana.

– Panie i panowie! – krzyknął stargardzianin, w krótkim wywiadzie po ważeniu. – Jutro pierwsza runda, nokaut bądź submission!

– Panie i panowie! – odpowiedział Erslan. – And new!
O co konkretnie poszło? Nie do końca wiadomo. W wywiadzie, jakiego po ważeniu udzielił mediom, mistrz nie chciał zdradzić, co konkretnie powiedział podczas staredownu do pretendenta. Zaznaczył jednak, że to nie on zaczął wojnę na słowa.

Rąbka tajemnicy uchylił natomiast Ivan Erslan.

– Powiedział, że znokautuje mnie w pierwszej rundzie – zdradził. – Odpowiedziałem, że tak, na pewno, pójdzie szybko.

Dla Tomasza Narkuna będzie to piąta obrona pasa mistrzowskiego. Stargardzianin jest obecnie najdłużej panującym spośród wszystkich mistrzów KSW.Niepokonany w zawodowej karierze Ivan Erslan drogę do pojedynku o złoto utorował sobie efektownym debiutem w KSW, w którym szybko rozprawił się z Danielem Rodriguezem.

Do analiz i typowania gali KSW 56 zapraszamy tutaj.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button