UFC

„Okradziona ze zwycięstwa w pierwszej walce…” – Conor McGregor z wielkim uznaniem o Joannie Jędrzejczyk przed rewanżem Polki z Weili Zhang

Conor McGregor po raz kolejny potwierdził, że niezwykle ceni rozdającą swego czasu karty w wadze słomkowej Joannę Jędrzejczyk.
Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor nie pozostawił najmniejszych wątpliwości, komu będzie kibicował w rewanżowym starciu pomiędzy Joanną Jędrzejczyk i Weili Zhang, które odbędzie się podczas trwającej gali UFC 275 w Singapurze.

Gdy w marcu 2020 roku Polka i Chinka spotkały się po raz pierwszy, dając fantastyczne widowisko zakończone zwycięstwem tej ostatniej niejednogłośną decyzją sędziowską, Notorious kontent z takiego werdyktu nie był.
– Niesamowite starcie! – napisał wówczas. – Zła decyzja.

Przed rewanżem, do którego dojdzie już za kilka godzin w Singapurze, nieukrywający nigdy sympatii względem Polki Irlandczyk udzielił jej mocnego wsparcia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Jedziemy, kurwa, Joanno! – napisał na Twitterze. – Okradziona ze zwycięstwa, gdy ostatnio walczyły.

– Szykuje się nieprawdopodobna walka kobiet dziś wieczorem z udziałem wyjątkowej zawodniczki z Polski w osobie Joanny Jędrzejczyk. Niesamowita!

Co ciekawe, kilkanaście godzin wcześniej Irlandczyk zrugał trenera Joanny Jędrzejczyk z American Top Team Mike’a Browna, doszukując się nietaktu w jego wypowiedziach na temat potencjalnej walki z Jorge Masvidalem.Conor McGregor zabrał też głos na temat walki wieczoru dzisiejszej gali, w której Glover Teixeira stanie do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej, krzyżując pięści z Jirim Prochazką. Irlandczyk kibicuje oczywiście Czechowi, którego karierę prowadzi grupa promotorska Paradigm SM, której Notorious jest współwłaścicielem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button