Oficjalnie: Marcin Held w PFL, powalczy o milion dolarów w rozgrywkach wagi lekkiej

Wyjaśniła się przyszłość Marcina Helda – czołowy polski lekki w tym roku rywalizował będzie pod sztandarem Professional Fighters League.

Marcin Held podpisał kontrakt z Professional Fighters League, o czym oficjalnie poinformowali organizatorzy w nocie prasowej.

Rozpędzony serią czterech zwycięstw – jednego jeszcze pod sztandarem UFC i trzech w ACA – Polak weźmie udział w tegorocznych rozgrywkach w kategorii lekkiej PFL, na szali których znajdzie się milion dolarów.

W dwóch ostatnich latach triumfatorem w 155 funtach był Natan Schulte (20-3-1), który weźmie też udział w tegorocznych rozgrywkach.Ponadto Marcin Held (26-7) rywalizował będzie też z weteranami UFC, Olivierem Aubinem-Mercierem (11-5), Johnnym Casem (27-6-1) i Chrisem Wadem (17-6), a także zeszłorocznym finalistą Loikiem Radzhabovem (13-2), Rosjanami Akhmedem Alievem (19-6) i Islamem Mamedovem (18-3) oraz Clayem Collardem (17-8-1).

Nie wiadomo póki co, z kim Held skrzyżuje rękawice w ligowym etapie rozgrywek. Rozpocznie się on 21 maja.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„W moich oczach Joanna jest mistrzynią” – Conor McGregor wspiera Joannę Jędrzejczyk

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply