Polskie MMAUFC

„Oferta leży na stole” – walka Błachowicz vs. Rakić uświetni marcową galę UFC FN?

Wygląda na to, że poznaliśmy datę awizowanej wcześniej walki Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem.
Niespełna dwa tygodnie temu dziennikarz Ariel Helwani doniósł nieoficjalnie o planach zestawienia pojedynku byłego mistrza kategorii półciężkiej UFC Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem, nie wskazując jednak konkretnego terminu.
Tymczasem w najnowszej odsłonie swojego bloga na Substack kanadyjski dziennikarz nie tylko potwierdził rzeczone plany, ale też wskazał najbardziej prawdopodobną datę polsko-serbskiego pojedynku.

– Wieść gminna niesie, że na stole leży oferta, aby walka uświetniła rozpiskę zaplanowaną na 26 marca – napisał Helwani.

Goszcząc w poniedziałkowym The MMA Hour, prowadzonym zresztą właśnie przez Ariela Helwaniego, Jan Błachowicz zachował taktyczną ciszę w temacie potencjalnej walki z Aleksandarem Rakiciem. Zapytany jednak, czy otrzymał propozycję takiego starcie, odpowiedział „być może”.

Cieszyński Książę kilka tygodni temu stracił tytuł mistrzowski, przegrywając z Gloverem Teixeirą przez poddanie w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 267 w Abu Zabi.Sklasyfikowany na 3. miejscu w rankingu i nieukrywający od dawna mistrzowskich aspiracji Aleksandar Rakić wygrał sześć z dotychczasowych siedmiu walk, jakie stoczył pod sztandarem amerykańskiego giganta. W ostatnich potyczkach pokonywał decyzjami sędziowskimi Thiago Santosa i Anthony’ego Smitha.

Zapowiedź walki, jej wstępną analizę oraz wstępny typ na zwycięzcę przedstawiliśmy tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button