Brave CFKSW

Norman Parke zwycięża na Brave CF 13

Dwukrotny pretendent do pasa mistrzowskiego kategorii lekkiej KSW Norman Parke wygrał z Mylesem Pricem podczas wczorajszej gali Brave CF 13 w Belfaście.

Norman Parke (25-6) dopisał do swojego rekordu drugie z rzędu zwycięstwo, w co-main evencie gali Brave CF 13: European Evolution w Belfaście jednogłośną decyzją pokonując Mylesa Price’a (10-7) – swojego starego znajomego, którego poddał w 2010 roku podczas gali Cage Contender.

Na przestrzeni piętnastu minut walki Price miał swoje momenty w stójce, ale nie był w stanie utrzymywać walki na nogach.

Stormin zanotował kilkanaście obaleń i choć miał problemy z utrzymywaniem rywala na dole, to z dużą nawiązką wystarczyło to do zyskania uznania w oczach sędziów punktowych.

W ten sposób Norman Parke odnosi drugie zwycięstwo z rzędu po tym, jak w kwietniu porozbijał Łuaksza Chlewickiego. Już wcześniej Irlandczyk z Północy wyrażał gotowość o powrotu pod sztandar KSW w drugiej połowie roku.