KSWPolskie MMA

Norman Parke przerywa milczenie po przestrzeleniu wagi przed KSW 53 (VIDEO)

Były już tymczasowy mistrz kategorii lekkiej KSW Norman Parke udzielił krótkiego komentarza po przekroczeniu limitu wagowego na trylogię z Mateuszem Gamrotem.

Norman Parke zabrał po raz pierwszy głos po przestrzeleniu wagi przed sobotnim starciem z Mateuszem Gamrotem, które uświetni studyjną galę KSW 53.

– Miałem tutaj małą walkę – powiedział na nagraniu z pokoju hotelowego Irlandczyka z Północy współwłaściciel KSW Martin Lewandowski. – Mamy dla was wszystkich wiadomość. A więc jedziemy.

– Jazda, Gamrot! – powiedział blady jak trup Stormin, zaciskając pięść. – Pora na walkę. Jestem maszyną.

Wedle oficjalnych informacji podanych przez organizację, Norman Parke przestrzelił wagę o 1,5 kilograma, ale Mateusz Gamrot twierdzi, że chodziło tak naprawdę o 2,5 kilograma.
Pojedynek odbędzie się na dystansie pięciu rund, ale na jego szali nie znajdzie się żaden pas mistrzowski kategorii lekkiej. Ten tymczasowy został już Irlandczykowi z Północy odebrany. Bez względu na wynik trylogii, mistrzem pozostanie Mateusz Gamrot.

Spośród pięciu walk zakontraktowanych w KSW na limit kategorii lekkiej Norman Parke przekroczył go w aż trzech.

Aktualizacja – kilka godzin później Stormin opublikował nagranie, w którym odniósł się bardziej szczegółowo do niezrobienia wagi. Szczegóły – tutaj.
Pozostały artykuły związane z KSW 53.

Analiza i typ na walkę Gamrot vs. Parke
Analiza i typ na walkę Mańkowski vs. Wrzosek

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Chciałem podać rękę, powiedział mi: spie*dalaj” – Okniński porównał zachowanie po walce Pudzianowskiego i Janikowskiego

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button