Bez kategoriiKSWPolskie MMAUFC

Milion euro za cztery walki w KSW? „Ku*wa, o wiele więcej”

Krótko i zagadkowo skomentował Roberto Soldić doniesienia, wedle których za cztery walki w KSW Polacy proponują mu milion euro.
Dużym echem na polskiej i chorwackiej scenie MMA odbił się artykuł na Lowking.pl, w którym kilka dni temu poinformowaliśmy o ustaleniach niemieckiego portalu Bild na temat oferty, jaką KSW złożyło Roberto Soldiciowi.
Przypomnijmy, że wedle Bilda, propozycja nowego kontraktu ze strony polskiego giganta dla Robocopa opiewa na milion dolarów za cztery walki, co daje około 250 tys. euro – a zatem ok. miliona złotych – za jedną.

Artykuły poświęcone tym doniesieniom – także chorwackie – udostępnił w swoich mediach społecznościowych główny zainteresowany.

Na tym jednak nie koniec, bo w niedzielny wieczór Roberto Soldić po raz pierwszy odniósł się do rzeczonych doniesień. Wykorzystał do tego wpis Łukasza Jurkowskiego.

Chorwat zasugerował mianowicie, że kwota miliona euro nie do końca odpowiada rzeczywistości…

– Kurwa, o wiele więcej – napisał łamaną angielszczyzną Roberto.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Odnotować natomiast trzeba, że emotikona, którą dodał na końcu Robocop, może sugerować, że jego wpis ma jednak charakter mocno żartobliwy.

Na tym jednak podwójny mistrz KSW nie poprzestał. Przywołał też wpis dziennikarza Ariela Helwaniego, który kilka dni temu doniósł, że spotkanie chorwackiej ekipy z oficjelami UFC, do którego doszło tydzień temu w Londynie, było bardzo owocne. Kanadyjczyk stwierdził też, że w najbliższych dniach Chorwat może podpisać kontrakt z amerykańskim potentatem.
Dodajmy, że wedle wspomnianego portalu Bild, oferta UFC opiewa na sześciocyfrową kwotę za walkę – czyli co najmniej 100 tys. euro – i gwarantuje Roberto Soldiciowi pojedynek o tytuł mistrzowski wagi półśredniej po trzech zwycięstwach.

Martin Lewandowski stwierdził kilka dni temu, że liczy na to, że Chorwat podejmie ostateczną decyzję w sprawie swojej przyszłości w ciągu 2-3 tygodni.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button