Bare Knuckle FC

Mike Tyson powalczy na gołe pięści? Otrzymał wartą ponad $20 milionów ofertę od BKFC!

Organizacja Bare Knuckle Fighting Championship przedstawiła opiewającą na ponad 20 milionów dolarów ofertę Mike’owi Tysonowi.

Walka o pięściarskie usługi legendarnego Mike’a Tysona, który kilka tygodni temu zapowiedział powrót do akcji, prezentując też świetną formę, trwa w najlepsze.

O angaż Żelaznego Mike’a mocno stara się organizacja Bare Knuckle Fighting Championship, gdzie walczy się na gołe pięści. Jej szef David Feldman przedstawił właśnie byłemu bokserowi nową ofertę kontraktu, o czym doniósł portal MMAFighting.com.

Wedle słów Feldmana, opiewa ona na ponad $20 milionów, a dodatkowo zawiera kilka elementów, które mają przekonać Tysona do jej podpisania – między innymi wsparcie działań charytatywnych.
Gotowość do walki z Mike’iem Tysonem wyrazili między innymi Tito Ortiz czy Ken Shamrock.

Szef BKFC poinformował jednak, że ciekawszym rywalem dla Mike’a Tysona byłby legendarny Wanderlei Silva, który zresztą błyskawicznie skontaktował się z organizacją, gdy tylko dowiedział się, że toczą się rozmowy z Żelaznym Mike’iem.

– Nie zaproponowałem tej walki Ortizowi – powiedział Feldman. – Nie wiem, czy rzeczywiście stanowiłby taką atrakcję. Myślę raczej o Wanderleiu Silvie albo kimś tego rodzaju. Nie ma znaczenia, ile lat ma już na karku Silva, bo zawsze jest niebezpieczny. To byłby więc intrygujący pojedynek.

Feldman zaznaczył jednak, że w tej chwili priorytetem jest dla niego dobicie targu z 53-latkiem. Rywal to kwestia odrobinę drugorzędna.

– Nie przekonaliśmy go jeszcze, ale drzwi są otwarte – powiedział. – Nie powiedział od razu „nie”. Jest przestrzeń do rozmowy.
Do walki z Mike’iem Tysonem garną się też jednak inne legendy bokserskie – Evander Holyfield czy Shannon Briggs – co może mocno skomplikować plany BKFC.

Najbliższa gala BKFC odbędzie się 26 czerwca w nieujawnionej jeszcze lokalizacji.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Justin Gaethje 2.0 – największe zagrożenie dla Khabiba Nurmagomedova?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button