Bellator

Michael Page efektownie nokautuje w Londynie na gali Bellator – VIDEO

Michael Page dopisał do swojego bilansu kolejne popisowe zwycięstwo z rywalem nieprezentującym światowej klasy.

W walce wieczoru gali Bellator w Londynie Michael Page (16-1) szybko znokautował Gianniego Melillo (13-5), który wziął pojedynek w zastępstwie za Dereka Andersona.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Page od początku mieszał pozycje jak zły, doskakując do rywala z kopnięciami i szybkimi ciosami. Kombinacja 1-2 weszła czysto. Melillo spróbował lowkinga i obrotowego backfista. Brytyjczyk zdzielił go niskim kopnięciem. Wywierał presję. Srogi kros doszedł szczęki Włocha.

MVP w swoim stylu – ręce nisko, boczne ustawienia, pojedyncze szarże. Melillo próbuje kopnięcia, ale idealnie w tempo Page skraca dystans ze srogim prawym, po którym Włoch wylądował na deskach w stanie nienadającym się do kontynuowania walki. Łącznie trwało to minutę i 47 sekund.


https://twitter.com/ImShannonTho/status/1198385483077898242?s=20
https://twitter.com/streetfitebanch/status/1198386823136976900?s=20

Dla 32-letniego Brytyjczyka jest to drugie zwycięstwo z rzędu od czasu pierwszej zawodowej porażki, jaką zadał mu Douglas Lima. Wcześniej ubił Richarda Kiely’ego.

Po walce MVP zapowiedział, że interesuje go teraz wyłącznie rewanżowa konfrontacja z zasiadającym na tronie wagi półśredniej Douglasem Limą. Brazylijczyk zdążył natychmiast odnieść się do tego wyzwania.

Solidny występ Michaela Page’a! Muszę jednak zobaczyć zwycięstwa ze sklasyfikowanymi rywalami – wtedy mnie znajdziesz.
Tymczasem do rewanżu z Michaelem Pagem garnie się pokonany przez niego na początku roku po niezachwycającym, delikatnie rzecz ujmując, pojedynku Paul Daley.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button