UFC

McGregor wściekł się o zdjęcie Poiriera z Gamrotem? Do wszystkiego wplątał córkę Amerykanina!

Conor McGregor osuwa się coraz bardziej w odmęty absurdu – tym razem do swoich porachunków z Dustinem Poirierem wplątał córkę Amerykanina.

Rozstrojony najwyraźniej mentalnie Conor McGregor nie zwalnia tempa po upokarzającej sobotniej porażce z Dustinem Poirierem w ramach gali UFC 264 w Las Vegas i kompromitujących słowach, jakie później wypowiedział.

Przypomnijmy, że Irlandczyk określił żonę Dustina Poiriera mianem „małej kurwy”, zapowiadając też parze, że dopadnie ich we śnie. We wtorek poszedł natomiast o krok dalej, za cel ataku biorąc… Córkę Dustina i Jolie!

Co ciekawe, wygląda na to, że Irlandczyka zabolało zdjęcie, jakie na Instagramie opublikował… Mateusz Gamrot! Widać na nim Dustina Poiriera, który trzyma się za nogę, prawdopodobnie po parterowym treningu z biegłym w atakach na nogi Polakiem. Niewykluczone jednak, że Irlandczyk ocenił, że zdjęcie zostało wykonane po sobotniej walce, w której złamał nogę.

Obok zdjęcia Gamrota z Poirierem Notorious opublikował dwa zdjęcia: Amerykanina z córką i wycięte z niego zdjęcie Diamentu.

W kolejnych – również usuniętych już wpisach – McGregor nie pozostawił wątpliwości co do swoich intencji.

– Gonezo – zapowiedział w pierwszym, co zostało powszechnie odebrane jako groźba – od „gone”.

– Jestem niebezpiecznym człowiekiem – dodał w drugim.

– Jestem ostrym kolesiem, obiecuję – stwierdził w trzecim, prawdopodobnie nawiązując do słów Dustina Poiriera sprzed walki.

– Twoja żona jest twoim mężem.

– Hej, nie chcę, aby moja fundacja była kojarzona z czymkolwiek negatywnym, więc chciałbym wykorzystać te okazję, aby przeprosić żonę Dsutina za to, że próbowała prywatnie skontaktować się ze mną na Instagramie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Powyższe wpisy zostały zinterpretowany na wiele różnych sposobów. Elementarną przyzwoitością nieskalani ostatni wyznawcy Irlandczyka sugerują, że słowem gonezo – o nie pojawił się największy raban – McGregor wcale nie groził córce Poiriera, a jedynie opisywał swój stan – po narkotykach, imprezach, alkoholu.

Pojawiają się też głosy, że opublikowanie zdjęcia Poiriera z córką niczego jeszcze nie znaczy, bo w kolejnym, które umieścił obok, McGregor wyciął samego Dustina, jego w ten sposób biorąc jakoby za cel ataku – a nie jego córkę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

W niedzielę Irlandczyk przeszedł operację złamanej nogi. Zdążył już zapowiedzieć, że po sześciu tygodniach o kulach rozpocznie proces powrotu do sportu. Stwierdził też, że zwycięstwo Poiriera było „nielegalne”.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button