UFC

(VIDEO) „Zabiję cię we śnie! Ciebie i twoją kobietę!” – Conor po walce groził Dustinowi

Okazuje się, że po przegranej walce z Dustinem Poirierem Conor McGregor nie tylko zwyzywał żonę oprawcy, ale też obiecał obu śmierć.

Po zakończeniu walki wieczoru sobotniej gali UFC 264 w Las Vegas, w której pokonał w trylogii Conora McGregora, stroniący dotychczas od mocnych słów Dustin Poirier nie oszczędził rywala w wywiadzie udzielonym w oktagonie Joe Roganowi. Skrytykował go za gadulstwo w drodze do walki, określił go mianem „drania”.

Skąd taka zmiana u Amerykanina, skoro w drodze do gali cały czas kontrolował swoje emocje i nie dawał się wciągnąć w przepychanki słowne? Czy chodziło o ataki, jakich na jego małżonkę dopuścił się Irlandczyk?

– To mi nie przeszkadzało – powiedział Dustin w rozmowie z BT Sport. – Chodziło o groźby śmierci. To mi przeszkadzało. Cała reszta? Wiem, że to nieprawda.

– Gość siedzi przy siatce ze złamaną nogą, a nadal pokazuje w ten sposób – Dustin przyłożył dwa palce do głowy niczym pistolet – i opowiada, że mnie zabije? Co ty wyprawiasz, brachu? To obrzydliwe. Złamałbym mu drugą nogę.

Także podczas konferencji prasowej po gali padło pytanie o jego ostre słowa skierowane w kierunku Notoriousa.

– Mam nadzieję, że pokażą to na jakimś nagraniu zza kulis – powiedział Dustin. – Siedział na ziemi, nadal powtarzał, że mnie zabije, przystawiał palce do głowy jak pistolet. Stary, wyluzuj.

– Robię, co mogę, aby nie traktować tych rzeczy osobiście i wiem, że robię z tego teraz wielką sprawę, ciągle opowiadając o tym, ale nie możesz mówić do ludzi takich bzdur. Nie możesz mówić, że kogoś zabijesz. Nie podchodzę do tego z dystansem.

– Opowiadał przed walką, że mnie zamorduje, że nie wrócę do domu – przypomniał Poirier w rozmowie z Olivi. – I to tak naprawdę mnie zdenerwowało w tym tygodniu. Nawet gdy siedział tam z rozwaloną nogą, patrzył na mnie i mówił, że mnie zabije. Co jest z tobą nie tak, brachu? To sport, walka. Możemy się nie lubić, ale nie mówi się takich bzdur. Ma rodzinę, chcę, żeby do niej bezpiecznie wrócił. I ja też chcę bezpiecznie wrócić do mojej córki bez względu na wynik. Nie bawię się w takie gierki.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

O co konkretnie chodziło? Otóż, zanim Dustin Poirier udzielił wywiadu, siedzący ze złamaną nogą przy ogrodzeniu Conor McGregor, otoczony wianuszkiem lekarzy i oficjeli, zaczął mu wygrażać.

– Doigrasz się we śnie – krzyczał Irlandczyk. – Zabiję cię we śnie! Ciebie i twoją kobietę! To nie koniec!

Na tym nie koniec, bo gdy Joe Rogan pojawił się już przy Dustinie Poirierze, aby przeprowadzić wywiad, Notorious nadal mu wygrażał. W pewnym momencie Rogan odwrócił się nawet w kierunku McGregora, nie dowierzając prawdopodobnie temu, co słyszy.

– Uważaj, co będziesz mówił, stary! – krzyknął wówczas do Dustina Conor.

Nagranie, na którym Irlandczyk wygraża Amerykaninowi poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button