UFC

Marlon Moraes vs. Cory Sandhagen walką wieczoru październikowej gali UFC FN

Pojedynek Marlona Moraesa z Corym Sandhagenem zwieńczy październikową galę UFC Fight Night.

Ważne dla układu sił w wadze koguciej starcie pomiędzy Marlonem Moraesem (23-6-1) i Corym Sandhagenem (12-2) zostało dodane do rozpiski gali UFC zaplanowanej na 10 października.

O zestawieniu walki nieoficjalnie doniósł portal Combate.com.

Sklasyfikowany na 1. miejscu w rankingu 135 funtów Brazylijczyk był ostatnio widziany w akcji podczas grudniowej gali UFC 245, niejednogłośnie pokonując Jose Aldo i tym samym powracając na zwycięskie tory po porażce w mistrzowskim starciu z Henrym Cejudo.
Okupujący 3. pozycję w rankingu Cory Sandhagen ostatniego występu do udanych nie zaliczy. W ramach czerwcowej gali UFC 250 Aljamain Sterling szybko go poddał, zadając mu pierwszą porażkę w oktagonie amerykańskiego giganta. Tym samym seria pięciu zwycięstw Cory’ego Sandhagena w UFC – między innymi z Raphaelem Assuncao czy Johnem Linekerem – dobiegła końca.

Trudno wskazać tutaj zdecydowanego faworyta. Moraes będzie szczególnie niebezpieczny na początku pojedynku, a jego atomowe niskie kopnięcia mogą sprawić Amerykaninowi problemy. Sandhagen to jednak bardzo kreatywny stójkowicz ze świetnymi warunkami fizycznymi, który może mieć po swojej stronie przewagę kondycyjną.Przewidywane kursy bukmacherskie:

Marlon Moraes – 1.65
Cory Sandhagen – 2.15

Wstępny typ:

Cory Sandhagen
Nieco wcześniej do rozpiski gali dodano starcie niepokonanego asa parteru Rodolfo Vieira (7-0), który wygrał już dwie walki w UFC, z szalonym Markusem Perezem (12-3).

Sprawa nie jest tutaj szczególnie skomplikowana. W stójce Perez powinien rozdawać karty, ale Vieirze do zwycięstwa może wystarczyć jedno li tylko obalenie.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Rodolfo Vieira – 1.55
Markus Perez – 2.45

Wstępny typ:

Rodolfo Vieira

Rozpiska UFC Fight Night

Walka wieczoru

135 lbs: Marlon Moraes (23-6-1) vs. Cory Sandhagen (12-2)

Pozostałe

185 lbs: Rodolfo Vieira (7-0) vs. Markus Perez (12-3)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Walka zostałaby przerwana” – McGregor przekonany, że gdyby nie cofnął w ostatniej chwili nogi, pogruchotałby Diazowi kolano

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button