Marcin Wrzosek vs. Salahdine Parnasse na KSW 46


Interesująco zapowiadające się starcie pomiędzy zaprawionym w bojach Marcinem Wrzoskiem i młodziutkim Salahdinem Parnasse odbędzie się podczas gali KSW 46.

Pojedynek w wadze piórkowej pomiędzy byłym mistrzem Marcinem Wrzoskiem (13-4) i idącym jak burza Salahdinem Parnasse (10-0-1) został oficjalnie dodany do karty walk zaplanowanej na 1 grudnia w Gliwicach gali KSW 46.
30-letni Polak stoczył cztery walki pod sztandarem KSW. Wypunktowawszy w debiucie Filipa Wolańskiego, zdobył pas mistrzowski, pokonując Artura Sowińskiego. Stracił go jednak na rzecz Klebera Koike Erbsta, ale podczas grudniowej gali KSW 41 powrócił na zwycięskie tory, w pokonanym polu zostawiając Romana Szymańskiego. Do akcji miał powrócić podczas czerwcowej gali KSW 44, gdzie czekał na niego ponownie Kleber Koike, ale kontuzja pokrzyżowała jego plany.

Młodszy od naszego zawodnika od dekadę Salahdine Parnasse w swoim debiutanckim boju pod flagą KSW większościowo wypunktował Łukasza Rajewskiego, by podczas kwietniowej gali KSW 43 zdominować na pełnym dystansie Artura Sowińskiego.

Rozpiska KSW 46

Walka wieczoru

93 kg: Tomasz Narkun (15-2) vs. Mamed Khalidov (34-5-2)

Co-main event

66 kg: Mateusz Gamrot (14-0) vs. Kleber Koike Erbst (24-4-1) – o pas wagi piórkowej

Pozostałe

66 kg: Marcin Wrzosek (13-4) vs. Salahdine Parnass (10-0-1)

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *