Mairbek Taisumov, Ismail Naurdiev i 11 innych poza UFC

Mairbek Taisumov i Ismail Naurdiev znaleźli się wśród trzynastu zawodników, którzy rozstali się z UFC.

Szeregi UFC uszczupliły się o kilkanaście nazwisk, o czym doniósł dziennikarz Tom Feely.

Z oficjalnej strony amerykańskiego giganta zniknęli następujący zawodnicy i zawodniczki: Chance Rencountre, Dong Hyun Ma, Matthew Lopez, Cyril Asker, Khalid Murtazaliev, Marcos Mariano, Kyle Prepolec, Talita Bernardo, Jodie Esquibel, Isabela de Padua oraz Zhenhong Lu.

Na tym jednak nie koniec, bo okazuje się, że z UFC pożegnali się też Mairkeb Taisumov oraz Ismail Naurdiev.
Jak donosi dziennikarz Igor Lazorin, kontrakt Beckana z UFC dobiegł końca i rozważa on obecnie różne opcje.

Wedle doniesień, mogący pochwalić się bilanse 7-2 w oktagonie austriacki Czeczen nadal ma na stole ofertę przedłużenia umowy ze strony UFC, ale póki co jego celem pozostaje rozwiązanie problemu, który trawił jego karierę od kilku lat – uzyskanie wizy do Stanów Zjednoczonych.

Co zaś tyczy się 23-letniego Ismaila Naurdieva, to po wypełnieniu 4-walkowego kontraktu z UFC (bilans 2-2) nie zaakceptował propozycji jego przedłużenia. W ramach zdobywania doświadczenia chce bowiem stoczyć kilka walk poza banderą amerykańskiego giganta. Póki co nie wiadomo, w jakiej organizacji zakotwiczy.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„W moich oczach Joanna jest mistrzynią” – Conor McGregor wspiera Joannę Jędrzejczyk

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply