Absolute Championship BerkutPolskie MMARosyjskie MMA

Maciej Różański vs. Dmitry Voitov walką wieczoru ACB 56

Maciej Różański zadebiutuje w organizacji Absolute Championship Berkut 1 kwietnia, na gali ACB 56 mierząc się z Dmitrym Voitovem.

Maciej Różański (8-1) związał się z Absolute Championship Berkut, a swoją pierwszą walkę pod banderą czeczeńskiej organizacji stoczy już 1 kwietnia podczas gali ACB 56 w Mińsku. Jego rywalem będzie również debiutujący w organizacji Białorusin Dmitry Voitov (15-6), a pojedynek wedle oficjalnej strony ACB będzie walką wieczoru i odbędzie się w limicie kategorii średniej.
Berserker ostatnio był widziany w akcji w grudniu 2015 roku, doznając swojej pierwszej zawodowej porażki. Polak przegrał wówczas na gali Venator FC 2 z obecnym zawodnikiem UFC Jackiem Hermanssonem. Później związał się z organizacją EURO FC, ale zanim zdążył w niej zadebiutować, projekt zamknięto.

33-letni Voitov to zawodnik preferujący walkę w stójce. Znajduje się na fali czterech wiktorii, w tym trzech przez nokauty. Walczy na rosyjskiej scenie od 2010 roku. Ostatni pojedynek stoczył w sierpniu ubiegłego roku w Tajlandii podczas gali Road to Abu Dhabi Warriors, nokautując Boba Armstronga. Poniżej cała walka.

*****

Weekendowy rozkład jazdy – FEN 16, ACB 54, UFC Fight Night 106

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button