Polskie MMAUFC

Lokalizacja majowej walki Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem ujawniona!

Ujawniono, gdzie odbędzie się gala UFC Fight Night, którą uświetni starcie Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem.
Od dłuższego już czasu termin walki Jana Błachowicza (28-9) z Aleksandarem Rakiciem (14-2) pozostawał tajemnicą poliszynela. Kilka tygodni temu Ariel Helwani doniósł bowiem nieoficjalnie, że odbędzie się ona 14 maja.
Nieznana była natomiast lokalizacja walki. Właśnie jednak się to zmieniło. Jak poinformował kanadyjski dziennikarz, do polsko-serbskiego pojedynku dojdzie w UFC APEX w Las Vegas. Uświetni on galę UFC Fight Night.

Do szczegółowej zapowiedzi walki, wstępnej analizy oraz wstępnego typu na zwycięzcę zapraszamy tutaj. Poniżej fragment.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Starcie nie zapowiada się na przysłowiowy spacerek dla Jana Błachowicza. Aleksandar Rakić to dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi, wszechstronny i bardzo wyrachowany zawodnik, który potrafi odnaleźć się w każdej płaszczyźnie. Młodszy od Polaka o prawie dekadę, prawdopodobnie sporo szybszy. Natomiast w starciach z rywalami obdarzonymi mocnym ciosem – a takim jest Cieszyński Książę – Serb nie grzeszy aktywnością, będąc niebywale ostrożnym. Może stanowić to szansę dla Polaka. Natomiast Bóg jeden raczy wiedzieć, w jakiej formie i przede wszystkim z jakim nastawieniem podejdzie do walki Jan Błachowicz. W dniu walki będzie miał już na karku 39 lat.
Przewidywane kursy bukmacherskie:

Jan Błachowicz – 1.70
Aleksandar Rakić – 2.15

Wstępny typ:

Aleksandar Rakić

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button