Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutAkhmatPolskie MMA

Litewski pogromca Polaków rywalem Kamila Oniszczuka na ACA 108

Mindaugas Verzbickas powita Kamila Oniszczuka w szeregach ACA przy okazji kwietniowej gali w Warszawie.

W debiutanckim starciu pod sztandarem Absolute Championship Akhmat niepokonany Kamil Oniszczuk (7-0) skrzyżuje rękawice z doskonale znanym nad Wisłą Mindaugasem Verzbickasem (16-7-2).

O walce, do której dojdzie podczas zaplanowanej na 24 kwietnia na warszawskim Torwarze gali ACA 108, oficjalnie poinformowali organizatorzy.

Walczący zawodowo od niespełna czterech lat Kamil Oniszczuk wygrał wszystkie siedem walk, w tym trzy przed czasem. Ostatnie cztery pojedynki toczył pod sztandarem Babilon MMA, pokonując kolejno Pawła Karwowskiego, Maksima Potapova, Saida-Magomeda Abdulkadyrova i Guilherme Cadenę w styczniu ubiegłego roku.

Mindaugas Verzbickas zasilił szeregi ACA w 2017 roku. Łącznie stoczył pod sztandarem czeczeńskiego giganta sześć walk, wygrywając połowę – wszystkie przez poddania. Ostatnio był widziany w akcji w październiku ubiegłego roku, będąc zmuszonym do uznania wyższości Adama Alieva.

Co ciekawe, mający za sobą występy między innymi w KSW i FEN Litwin aż siedem razy mierzył się z Polakami, pięć z tych starć kończąc z tarczą. Pokonywali go wyłącznie Andrzej Grzebyk i Kamil Szymuszowski. Sam natomiast w pokonanym polu zostawiał między innymi Alberta Odzimkowskiego, Pawła Kiełka czy Kamila Gniadka.

W walce wieczoru kwietniowej gali Daniel Omielańczuk skrzyżuje rękawice z Salimgereyem Rasulovem. W akcji fani obejrzą też Piotra Strusa.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Khabib Nurmagomedov odpowiedział na $100-milionową ofertę szejków za rewanż z Conorem McGregorem

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button