FAME MMAPolskie MMA

„Ku*wa, znowu nas wyprzedzili!” – trener Okniński marzy, aby zobaczyć reakcję Lewandowskiego na walkę Kołeckiego w Fame MMA

Trener Mirosław Okniński zdradził, jakie cztery organizacje są zainteresowane zakontraktowaniem Szymona Kołeckiego.
Dwa tygodnie temu nadwiślańską sceną MMA nieoczekiwanie wstrząsnęły doniesienia o zakończeniu współpracy na linii Szymon KołeckiKSW. Powodem rozstania – doszło do niego nie bez pewnych medialnych zgrzytów i oskarżeń – okazała się różnica zdań w temacie gaży za potencjalne starcie z mistrzem wagi półciężkiej Tomaszem Narkunem.
Nie wiadomo póki co, gdzie zakotwiczy dwukrotny medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów – który zresztą zdążył już zapowiedzieć, że jeśli atrakcyjnej oferty do końca roku nie otrzyma, zawiesi rękawice na kołku – ale zdaniem trenera Mirosława Oknińskiego na brak propozycji narzekać nie może.

– Jest duże zainteresowanie Szymonem – powiedział warszawski trener w rozmowie z Tomaszem Sararą. – MMA VIP, FEN, Fame MMA, Babilon MMA. Cztery organizacje się nim interesują. Wiadomo, że chciałbym, żeby najlepiej poszedł do UFC, ale już za stary.

Czy natomiast wszystkie te wymienione wyżej organizacje stać na zapłacenie pieniędzy, jakich oczekuje Kołecki?

– Nie wiem, kto ile ma kasy – powiedział trener Okniński. – Kto jest bogatszy, kto jest biedniejszy. Nie mnie to oceniać. Ale na pewno chcemy dla Szymona dobrych walk i dobrej kasy, więc jeżeli Federacja KSW chciałaby, żeby wrócił Szymon, to wie, jak z Szymonem rozmawiać – najpierw kasa, później przeciwnik. Proste. Najpierw kasa, później przeciwnik.Tymczasem w zeszłym tygodniu trener Okniński zasugerował, że jego podopieczny może zasilić szeregi… Fame MMA! Zapytany o potencjalny ten transfer olimpijczyka do cudacznej organizacji, warszawski trener potwierdził, że scenariusza takiego absolutnie wykluczyć nie sposób.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Szymon ma bardzo dużą presję w domu – powiedział. – Dlatego że jego dzieci bardzo chcą, żeby wystąpił na Fame MMA. Mają po 13-16 lat i dzieci chcą. „Tata, bij się na Fame MMA!”. Tata mówi: „Ja nie chcę się tam bić”. „Ale my chcemy!”. A dzieciom się nie odmawia.

– A po drugie, Szymon mówi w ten sposób, że jeżeli będzie walka sportowa, przepisy sportowe na Fame MMA, to co dla niego za problem zawalczyć na przykład z (Michałem) Materlą czy z kimkolwiek innym na Fame MMA? No żaden problem!
– A ja jak bym się cieszył! Najbardziej bym się cieszył z miny pana Lewandowskiego, jak on by tak to zobaczył w tym Fame i powiedział: „Kurwa, znowu nas wyprzedzili!”. To po prostu byłoby piękne. To bym chciał zobaczyć – ale nie za wszelką cenę.

– Wiadomo, jak dogadają się z Szymonem, to ja też z panem Lewandowski normalnie się dogadam.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Cały wywiad poniżej.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button