Kursy bukmacherskie na walkę Edwards vs. Chimaev ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy bukmacherskie na walkę wieczoru ostatniej tegorocznej gali UFC pomiędzy Leonem Edwardsem i Khamzatem Chimaevem.

Nasz partner opublikował kursy bukmacherskie na starcie pomiędzy Leonem Edwardsem i Khamzatem Chimaevem, które zwieńczy zaplanowaną na 19 grudnia galę UFC Fight Night w Las Vegas.

Dla rozpędzonego serią aż ośmiu zwycięstw brytyjskiego Jamajczyka będzie to powrót do akcji po prawie półtorarocznej przerwie, podczas gdy robiący furorę w UFC szwedzki Czeczen wejdzie do oktagonu już po raz czwarty w tym roku.

Nie brak opinii, iż zwycięzca walki utoruje sobie drogę do mistrzowskiego pojedynku w wadze półśredniej, choć wcześniej rozdający tam karty Kamaru Usman prawdopodobnie zmierzy się z Gilbertem Burnsem.
Poniżej kursy bukmacherskie na pojedynek:

Zwycięstwo Leona Edwards – 2.30
Zwycięstwo Khamzata Chimaeva – 1.55

Zapowiedź pojedynku, jego wstępną analizę oraz wstępny typ na zwycięzcę przedstawiliśmy na Lowking.pl tutaj. Szczegółowa analiza – przed galą.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. cesellolaroma

    24 listopada 2020 at 21:19

    Fantazja ich poniosła z tymi kursami. Edwards to porządny i niewygodny przeciwnik, według mnie jest faworytem w starciu.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply