Kursy bukmacherskie na UFC Waszyngton – Alistair Overeem faworytem

Opublikowano komplet kursów bukmacherskich na galę UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik, która odbędzie się 7 grudnia w Waszyngtonie.

Nasz partner opublikował komplet kursów bukmacherskich na galę UFC on ESPN 7, która odbędzie się na początku grudnia w Waszyngtonie.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

W walce wieczoru zaprawiony w bojach Alistair Overeem jest minimalnym faworytem (1.80) w konfrontacji z idącym jak burza przez wagę ciężką – wygrał już trzy starcia przez nokauty – Jairzinho Rozenstruikiem (2.00).

Kursy bukmacherskie na co-main event wydarzenia również są bardzo zbliżone. Niepokonana w zawodowej karierze Marina Rodriguez jest niewielką faworytką (1.71) w starciu z Cynthią Calvillo (2.05).

Największym bukmacherskim faworytem gali jest szlifujący formę w poznańskim Ankosie MMA Makhmud Muradov, który wziął walkę w zastępstwie z Trevorem Smithem. Zwycięstwo Uzbeka jest wyceniane na 1.28, natomiast Amerykanina – na 3.45.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na sobotnią galę UFC w Sao Paulo:
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply