Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Kursy bukmacherskie na UFC Singapur ujawnione – Ben Askren wyraźnym faworytem

Opublikowano kursy bukmacherskie na wszystkie walki sobotniej gali UFC on ESPN+ 20: Maia vs. Askren, która odbędzie się w singapurskim Kallang.

Nasz partner opublikował komplet kursów bukmacherskich na galę UFC on ESPN+ 20, która odbędzie się w Sobotę w Singapurze.

W kapitalnie pod względem grapplerskim zapowiadającej się walce wieczoru powracający po pierwszej zawodowej porażce – został brutalnie znokautowany w ledwie pięć sekund przez Jorge MasvidalaBen Askren jest wyraźnym faworytem naprzeciwko zwycięskiego w dwóch ostatnich potyczkach Demiana Mai. Zwycięstwo wybornego amerykańskiego zapaśnika jest wyceniane na 1.46, podczas gdy trium wirtuoza BJJ z Brazylii na 2.45.

W co-main evencie rozstrzał kursów bukmacherskich jest największy. Wiktoria powracającego do wagi lekkiej po nieudanym podboju 145 funtów Michaela Johnsona jest warta li tylko 1.25. Za zwycięstwo walczącego najprawdopodobniej o utrzymanie się w UFC Steviego Raya zarobić można 3.40.

Drugim największym faworytem gali – po wspomnianym Michaelu Johnsonie – jest perspektywiczny ciężki z Francji Ciryl Gane, który stanie w szranki z debiutującym pod sztandarem amerykańskiego giganta Dontalem Mayesem. Kursy faworyzują go w stosunku 1.28 3.25.
Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na sobotnią galę w Singapurze:

*****

„Próbowałem każdego, ku*wa, sposobu, żeby go wywabić” – Justin Gaethje o „tchórzliwym” Conorze McGregorze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button