Kursy bukmacherskie na UFC Rio Rancho – Jan Błachowicz minimalnie mniejszym underdogiem niż przed miesiącem

Jan Błachowicz nadal pozostaje bukmacherskim underdogiem przed rewanżem z Coreyem Andersonem, ale kurs na jego wiktorią odrobinę spadł.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC on ESPN+ 25, która odbędzie się już w sobotę 15 lutego w Rio Rancho.

W walce wieczoru wyraźnym bukmacherskim faworytem pozostaje Corey Anderson, który zmierzy się w rewanżu z Janem Błachowiczem. Kurs na zwycięstwo Amerykanina wynosi 1.43, podczas gdy wiktoria Polaka jest wyceniana na 2.55.

Co ciekawe, przed miesiącem Cieszyński Książę był odrobinę większym underdogiem – 1.41 do 2.60.

W szalenie zapowiadającym się co-main evencie wydarzenia ekwilibrystycznie usposobiony Michel Pereira jest faworytem w potyczce z zaprawionym w bojach weteranem Diego Sanchezem. Wygrana Brazylijczyka to 1.54, a Amerykanina – 2.30.Największym bukmacherskim faworytem gali jest natomiast Devin Clark, który powalczy z biorącym walkę w zastępstwie Dequanem Townsendem. Za jego zwycięstwo bukmacherzy płacą 1.30, a za wiktorię Townsenda – 3.15.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na sobotnią galę UFC w Rio Rancho:Obstawiaj wszystkie walki UFC 244 na PZBUK z darmowym zakładem na 50 PLN

*****

„Jones jest tym samym zawodnikiem, ale…” – Jan Błachowicz u Ariela Helwaniego o Jonie Jonesie i Coreyu Andersonie

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply