RCC Boxing PromotionsRosyjskie MMAUFC

„Korpus, głowa!” – Khabib reaguje na zwycięstwo Emelianenki z Gonzagą – video

Khabib Nurmagomedov robił, co mógł pod klatką, aby wesprzeć Alexandra Emelianenko w walce z Gabrielem Gonzagą podczas gali RCC w Jekaterynburgu.

Obok ważnych osobistości ze świata polityki, Fedora Emelianenki i swojego ojca Abdulmanapa Khabib Nurmagomedov był najważniejszym gościem specjalnym sobotniej gali RCC – Russian Cagefighting Championship, która odbyła się w Jekaterynburgu.

Dagestański Orzeł pojawił się nawet w klatce przed walką wieczoru, w krótkim przemówieniu życząc Alexandrowi Emelianence powodzenia w konfrontacji z Gabrielem Gonzagą.
Jak bardzo wziął je sobie do serca młodszy z braci Emelianenko, trudno orzec, ale ostatecznie pomimo tego, że miał sporo problemów w pierwszej rundzie, w drugiej dopiął swego, ubijając Napao.

A oto, jak ostatnie sekundy walki wyglądały z perspektywy zachęcającego „Saszę” do przeplatania uderzeń na głowę z tymi na korpus Khabiba Nurmagomedova.

Z przebiegu pojedynku bardzo zadowolony był też Abdulmanap Nurmagomedov, który podsumował ją krótko: „Świetna robota”.

W rozmowie z Match.ru po gali RCC Khabib wyraził gotowość do walki w obronie pasa mistrzowskiego z dowolnym rywalem wybranym przez UFC.

A Sasza? On kolejny pojedynek stoczy najprawdopodobniej ponownie pod sztandarem Akhmatu, do RCC wracając kilka miesięcy później.

*****

Miliony na oświetlenie, miliony odsłon – RCC wkracza na rosyjski rynek

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button