Biznes MMA UFCKSWPolskie MMA

Koniec PPV – nadchodzi abonament! Szczegóły współpracy KSW – Viaplay ujawnione!

Ujawniono pierwsze szczegóły nowej współpracy na linii KSW – Viaplay, wraz z którą na boczny tor odstawiony został dla fanów z Polski system PPV.

W sobotę gruchnęły wieści o migracji KSW spod skrzydeł Polsatu pod skrzydła platformy streamingowej Viaplay. Dziś natomiast ujawniono pierwsze szczegóły współpracy.

Otóż, jak donosi portal WP Sportowe Fakty, najbliższa gala KSW – a zatem zaplanowane na 18 grudnia KSW 65 w Gliwicach z Mamedem Khalidovem i Roberto Soldiciem w rolach głównych – odbędzie się już w ramach nowej współpracy polskiego giganta.

Zmiana partnera medialnego oznacza też zwiększenie liczby gal do 12 rocznie. W jaki sposób będą one dostępne nad Wisłą? Otóż, do lamusa odchodzi system PPV – zastąpi go standardowy abonament Viaplay, który kosztuje obecnie 34 PLN na miesiąc. W ramach rzeczonego abonamentu dostępne będą wszystkie gale KSW.

Wydarzenia polskiego potentata będą też transmitowane za pośrednictwem Viaplay w dziewięciu innych krajach poza Polską – w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, Holandii, na Łotwie i Litwie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Platforma Viaplay zawitała do Polski w sierpniu. Za jej pośrednictwem oglądać można między innymi Bundesligę, Ligę Europy UEFA oraz NHL. W 2022 roku oferta Viaplay zostanie wzbogacona o Premier League, a rok później o Formułę 1.

Platforma KSWTV.com będzie nadal dostępna w krajach, w których usług nie świadczy jeszcze Viaplay. Tam zatem najprawdopodobniej pozostanie system PPV.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65 – powiedział Maciej Kawulski w informacji prasowej. – Platforma streamingowa Viaplay to niesamowita wartość dla fanów sportu. Chcemy sprawić, by KSW było dostępne dla coraz większej liczby osób w Polsce i Europie. Jestem pewien, że wszyscy fani KSW będą mieli lepsze wrażenia z oglądania i skorzystają na tym partnerstwie.

– W przyszłym roku wzrośnie liczba naszych imprez, poszerzy się też skład naszego teamu oraz liczba terytoriów europejskich, na których KSW będzie łatwo dostępne – powiedział z kolei Martin Lewandowski. – Współpraca z Viaplay daje nam nowe możliwości i pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój KSW. To ważny moment w historii Federacji, który podkreśla nasze zaangażowanie w rozwijanie organizacji. Jestem podekscytowany rozpoczęciem tego partnerstwa i nie mogę się doczekać powitania fanów KSW, nowych i starych, na Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Hbo, Netflix , Dazn, Player, teraz widzę Viaplay t będę jeszcze musiał kupić 🤦🏼‍♂️
    Mam nadzieje, że współpraca z Viaplay pozwoli KSW mocno się rozwinąć i te 12 gal w roku będzie na naprawdę wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Back to top button