Biznes MMA UFCKSWPolskie MMA

Doniesienia: KSW i Polsat kończą współpracę! Polski gigant zmierza na nową platformę!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w tym roku 17-letnia współpraca na linii KSW – Polsat dobiegnie końca.

Wygląda na to, że wielkimi krokami zbliża się koniec wieloletniego mariażu KSW i telewizji Polsat. Jak bowiem poinformowali dziennikarze – Tomasza Majewski z FightSport.pl oraz Mateusz Hencel z WP Sportowe Fakty, polski gigant MMA zmierza w kierunku innej platformy.

Otóż, wedle nieoficjalnych doniesień, Maciej Kawulski i Martin Lewandowski przenoszą się z Cyfrowego Polsatu na Viaplay – nową platformę streamingową, która zawitała nad Wisłę w sierpniu tego roku. Jednym z komentatorów Viaplay jest kojarzony powszechnie z KSW komentator Mateusz Borek. Viaplay ma obecnie w ofercie Bundesligę oraz Ligę Europy, a od przyszłego sezonu także Formułę 1 i Premier League.

Wedle informacji WP Sportowe Fakty, do ogłoszenia nowego rozdziału w historii KSW dojdzie już 22 listopada podczas konferencji prasowej, która odbędzie się w warszawskiej restauracji Champions.

Polsat był partnerem KSW od 2004 roku. Od 2012 roku wprowadzono możliwość zakupu gal za pośrednictwem systemu PPV.

Najbliższa gala polskiego potentata odbędzie się już 18 grudnia w Gliwicach. W walce wieczoru KSW 65 dojdzie do hitowego starcia na szczycie kategorii średniej pomiędzy jej mistrzem i legendą nadwiślańskiej sceny MMA Mamedem Khalidovem i dybiącym na drugi tron dominantem 77 kilogramów Roberto Soldiciem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Nie wiadomo póki co, czy już grudniowa gala będzie dostępna na Viaplay. Nie wiadomo też póki co, na jakiej zasadzie KSW będzie sprzedawało swoje wydarzenia na nowej platformie – czy będzie istniała możliwość zakupu pojedynczych gal, czy być może zostanie wprowadzony abonament. Ten obowiązujący obecnie kosztuje 34 PLN na miesiąc.

Żadna strona – ani KSW, ani Viaplay – nie zabrała jeszcze publicznie głosu w temacie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button