Khabib Nurmagomedov otrzymał samochód od Ramzana Kadyrowa – video

Khabib Nurmagomedov spotkał się z przywódcą Czeczenii Ramzanem Kadyrowem, który sprezentował mu nowego Mercedesa, gratulując mu pierwszej obrony złota kategorii lekkiej UFC.

Mistrz kategorii lekkiej Khabib Nurmagomedov kontynuuje zwycięską trasę po rozbiciu i poddaniu Conora McGregora podczas sobotniej gali UFC 229 w Las Vegas.

Spotkawszy się z prezydentem Federacji Rosyjskiej Władimirem Putinem i wysłuchawszy mądrości wszelakich, jakie ten miał mu do przekazania, Dagestańczyk udał się do Czeczenii na spotkanie z człowiekiem numer jeden w tamtym rejonie Ramzanem Kadyrowem.
Zgodnie z niepisaną tradycją, kontrowersyjny czeczeński przywódca sprezentował Dagestańskiemu Orłowi samochód – nowiutkiego Mercedesa.

Nie było to pierwsze spotkanie Nurmagomedova i Kadyrowa. Zapraszany przez tego ostatniego, Dagestańczyk stawiał się w Groznym już wielokrotnie – czy to na okoliczność urodzin Kadyrowa, czy też celem przeprowadzania seminariów.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Pingback: "Dziękuję ci za ten podarunek" - ojciec Khabiba Nurmagomedova otrzymał auto od przywódcy Czeczenii - Lowking.pl

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply