Rosyjskie MMAUFC

„Dziękuję ci za ten podarunek” – ojciec Khabiba Nurmagomedova otrzymał auto od przywódcy Czeczenii

Rozdający karty w kategorii lekkiej Khabib Nurmagomedov wyraził się z ogromnym uznaniem i wdzięcznością o Ramzanie Kadyrowie.

Nie do końca co prawda wiadomo, czy to z prawdziwej sympatii, jaką doń żywi, czy może po prostu z braku wyboru, ale Khabib Nurmagomedov nigdy nie ukrywał serdecznych relacji łączących go z kontrowersyjnym przywódcą Czeczenii, trzęsącym Kaukazem Ramzanem Kadyrowem.

Odwiedził go między innymi po pokonaniu Conora McGregora, obdarowany przez Czeczena nowym Mercedesem.
W ostatnich dniach Nurmagomedov ponownie zawitał do Czeczenii – z własnej inicjatywy czy też na zaproszenie, którego się nie odmawia, trudno rzec – spotykając się z Kadyrowem. I nie omieszkał odnotować tego w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/Btebwm-g_Vs/

Dziękuję za gościnność, Ramzanie Akhmatowichu. Niech Wszechmogący ma w opiece ciebie i wszystkich ludzi z Czeczenii.

Na tym jednak nie koniec, bo okazuje się, że Khabib ponownie nie wrócił od Kadyrowa z pustymi rękami. Tym razem jednak czeczeński przywódca obdarował Mercedesem ojca mistrza, Abdulmanapa Nurmagomedova.

https://www.instagram.com/p/BtgSkJ8gDdw/

Oto prezent dla mojego Ojca, jaki przyjechał dziś z Czeczenii.

Bardzo dziękuję bracie Ramzanie Kadyrowie za ten podarunek i przede wszystkim za troskę, jaką otaczasz nie tylko mojego Ojca, mnie osobiście, ale też wiele rodzin w Dagestanie. Osobiście znam wiele wspaniałych czynów, jakie wyświadczyłeś bratnim ludziom z Dagestanu.

Niech Wszechmogący da ci wiele lat życia, abyś nada służył swoim ludziom w Czeczenii – i przede wszystkim zdrowia całej twojej rodzinie. # Chechnya # Dagestan # Brothers

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button