Kelvin Gastelum vs. Jack Hermansson na lipcowej gali UFC Fight Island

Pojedynek Kelvina Gasteluma z Jackiem Hermanssonem trafił do karty walk lipcowej gali UFC Fight Island.

Ważny dla układu sił w kategorii średniej pojedynek pomiędzy Kelvinem Gastelumem (16-5) i Jackiem Hermanssonem (20-5) został dodany do rozpiski gali UFC, która odbędzie się 18 lipca na prywatnej wyspie.

O zestawieniu doniósł portal ESPN.com.

Sklasyfikowany na 7. miejscu w rankingu 185 funtów Amerykanin nie zaliczy 2019 roku do udanych. W kwietniu przegrał jednogłośnie z Israelem Adesanyą w starciu o złoto, natomiast podczas listopadowej gali UFC 244 niejednogłośnie uległ Darrenowi Tillowi.
Okupujący 6. miejsce w rankingu Szwed był ostatnio widziany w akcji we wrześniu ubiegłego roku, w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 18 w Kopenhadze przegrywając przez techniczny nokaut z Jaredem Cannonierem. W ten sposób seria czterech zwycięstwo Jokera – między innymi z Ronaldo Souzą czy Davidem Branchem – dobiegła końca.

Trudno wskazać tutaj faworyta. Szwed będzie miał po swojej stronie gabaryty, mobilność i wszechstronność, natomiast Amerykanin szybsze i cięższe ręce. Jeśli Joker będzie w stanie unikać półdystansu, jak najbardziej może skończyć z tarczą.Przewidywane kursy bukmacherskie:

Kelvin Gastelum – 1.60
Jack Hermansson – 2.15

Wstępny typ:

Jack Hermansson
Rozpiska UFC Fight Island

125 lbs: Deiveson Figueiredo (18-1) vs. Joseph Benavidez (28-6) – o pas mistrzowski
185 lbs: Kelvin Gastelum (16-5) vs. Jack Hermansson (20-5)
125 lbs: Alexandre Pantoja (22-4) vs. Askar Askarov (11-0-1)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Reyes vs. Jan o pas mistrzowski” – Jon Jones poinformował o zwakowaniu tytułu mistrzowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply