UFC

Jose Aldo zapowiada powrót na UFC 217, sugeruje rewanż

Były mistrz kategorii piórkowej Jose Aldo zapowiada powrót do oktagonu podczas nowojorskiej gali UFC 217, wskazując Ricardo Lamasa jako potencjalnego rywala.

Wygląda na to, że wieloletniego dominatora kategorii piórkowej Jose Aldo obejrzymy ponownie w akcji podczas nowojorskiej gali UFC 217, która odbędzie się 4 listopada w Madison Square Garden. To bowiem wydarzenie Brazylijczyk wskazał jako termin swojego powrotu do oktagonu podczas rozmowy z ESNews.

To jednak nie wszystko, bo dopytany o rywala, odpowiedział:

Może Ricardo Lamas.
Obaj zawodnicy mieli okazję skrzyżować już rękawice. Na początku 2014 roku Brazylijczyk pewnie wypunktował Ricardo Lamasa, broniąc pasa mistrzowskiego. Rzecz jednak w tym, że ich pojedynek na UFC 217 jest mocno niepewny, bo sam Amerykanin takim doniesieniom zaprzeczył.

Dodatkowo, Aldo, który ostatnie tygodnie spędził w bokserskim klubie światowej klasy trenera Roberta Garcii, od dawna wskazywał na Cuba Swansona jako swojego idealnego rywala na powrót po klęsce i utracie złota na rzecz Maxa Holloway’a.

Kto ostatecznie stanie naprzeciwko Brazylijczyka i czy rzeczywiście areną zmagań będzie nowojorskie Madison Square Garden, przekonamy się pewnie niebawem.

*****

Jon Jones przeszedł kontrolę antydopingową po walce z Danielem Cormierem

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button