„Jesteśmy tu, żeby sprzątnąć sku*wieli” – Nate Diaz i Jorge Masvidal po raz ostatni oko w oko (VIDEO)

Podczas ceremonii medialnego ważenia przed galą UFC 244 Jorge Masvidal po raz drugi i ostatni stanęli oko w oko.

Bohaterowie walki wieczoru gali UFC 244, która odbędzie się jutro w nowojorskim Madison Square Garden, Jorge Masvidal i Nate Diaz, po raz ostatni zmierzyli się wzrokiem przy okazji medialnego ważenia.

Zobacz także: Conor McGregor apeluje do „najlepszego boksera P4P”, aby przeszedł do MMA

Na scenie pojawił się też Dwayne Johnson, który w oktagonie wręczy zaprezentowany dzisiaj pas BMF zwycięzcy pojedynku.

Tym razem obaj zawodnicy stanęli nieco bliżej siebie w porównaniu z ich pierwszym staredownem sprzed kilku tygodni. Obaj przyjęli jednak bliźniaczo podobne pozy – Gamebred z rękami założonymi z tyłu, stocktończyk z uniesionymi pięściami.
Co ciekawe, na koniec Masvidal chciał podać rękę Diazowi, ale ten zorientował się dopiero chwile później, odwracając się jeszcze w poszukiwaniu rywala – ale ten był już zbyt daleko.

Zapytany przez Joego Rogana o Jorge Masvidala i znaczenie jutrzejszej walki, Nate Diaz swoim zwyczajem poszedł swoją drogą, ignorując pytanie.

– Liczy się tylko to, że przyszedłem tutaj z największym zawodnikiem w historii, Nickiem Diazem – powiedział młodszy ze stocktońskich braci, wskazując na stojącego obok Nicka Diaza. – Mam tu ze sobą armię Nicka Diaza. Jesteśmy tu, żeby sprzątnąć skurwieli.

Z kolei zapytany o rywala, Jorge Masvidal nie oszczędził mu komplementów, nie ukrywając ogromnej radości z wszystkiego, co się wokół niego dzieje.

– Nate Diaz to rywal, którym byłbym podekscytowany, gdyby oglądało nas tak wielu ludzi jak teraz i gdyby nie oglądał nas nikt – stwierdził. – To, kim jest w ringu, motywuje mnie. A jeśli ogląda to cały świat, to jest to wisienką na torcie. Niesamowite.

Ten pas BMF to najładniejszy pas, jaki widziałem w swoim pierdolonym życiu. Nie będę kłamał.

Jest tutaj też ze mną Roberto Duran, który będzie oglądał, jak walczę. Nie jestem w stanie wyrazić, jak bardzo cieszę się, że ten człowiek będzie oglądał mój występ. Największy zawodnik, jaki kiedykolwiek żył w tym pierdolonym świecie. Jestem, kurwa, zachwycony. Dam wam jutro widowisko.

Wspomniany Roberto Duran – legendarny bokser – będzie jutro prowadził Jorge Masvidala do klatki.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

Szczegółową analizę walki wieczoru oraz jej typowanie przedstawiliśmy – tutaj.

*****

Typowanie UFC 244: Masvidal vs. Diaz

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply