„Jeśli padniesz na kolana i zaczniesz mnie błagać…” – iskry na linii Norman Parke – Marian Ziółkowski

Marian Ziółkowski nie pozostawił bez odpowiedzi medialny przytyk, jakim potraktował go garnący się do walki z Mateuszem Gamrotem Norman Parke.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Mariana Ziółkowskiego na wątpliwej jakości uprzejmości, jakimi potraktował go Norman Parke.

Rzucając wyzwanie do trylogii Mateuszowi Gamrotowi – w odpowiedzi na słowa kudowianina, który stwierdził, że jego kolejnym rywalem nie będzie jednak Salahdine Parnasse – Irlandczyk z Północy obwieścił, że Golden Boy musi poczekać na swoją kolej, proponując mu w międzyczasie czynności powszechnie uznane za lubieżne.

Co na to warszawiak?

Norman, widzę, że zrobisz wszystko, by uciec od walki ze mną 😂 Za późno. Widzimy się w klatce…

– napisał Ziółkowski.

Czujny Stormin natychmiast odpowiedział na powyższe słowa, w obszernym elaboracie wyjaśniając, dlaczego konfrontacja ze Złotym Chłopcem go nie interesuje i co mógłby on zrobić, aby przekonać go do zmiany zdania.(pisownia oryginalna)

Cześć Marian, po pierwsze wyjaśnijmy parę rzeczy ,ja się Ciebie boję ? Nie sądzę , walczyłem z przeciwnikami na ich terenie przez całą moją karierę , czego nie mogę natomiast powiedzieć o Tobie. Jedna walka w Niemczech i zostałeś pokonany, widzisz niestety nie przekonasz mnie do walki z Tobą ,ponieważ jej nie potrzebuję , Czekam na Gamrota aż do Maja. Miałeś już swoją szansę ale jeśli padniesz na kolana i zaczniesz mnie błagać , przemyślę to… Dzięki i pozdrówka od aktualnego MISTRZA

Ziółkowski i Parke mieli skrzyżować rękawice we wrześniu ubiegłego roku w pojedynku o tymczasowy pas mistrzowski, ale polski zawodnik zmuszony był wycofać się z walki z powodu kontuzji. Zastąpił go Marcin Wrzosek, który postawił Irlandczykowi z Północy twarde warunki, przegrywając jednak niejednogłośną decyzją sędziowską.
W ostatnich tygodniach medialna aktywność Parke’a i Wrzoska wskazywała na to, że na okoliczność gali KSW 54 szykuje się rewanż, ale biorąc pod uwagę najnowsze wypowiedzi Irlandczyka, Ziółkowskiego i Gamrota, sytuacja może być bardziej skomplikowana.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Khabib Nurmagomedov odpowiedział na $100-milionową ofertę szejków za rewanż z Conorem McGregorem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply