„Walka będzie, ale nie z Francuzem” – jednak nie Salahdine Parnasse dla Mateusza Gamrota?

Mateusz Gamrot zabrał głos w mediach społecznościowych na temat swojej kolejnej walki, oświadczając, że to nie Salahdine Parnasse będzie jego rywalem.

Podwójny mistrz KSW Mateusz Gamrot przebywa od ponad tygodnia w American Top Team na Florydzie, gdzie szlifuje formę przed powrotem do akcji.

Od kilku tygodni wydawało się, że znajduje się na kursie kolizyjnym z tymczasowym czempionem wagi piórkowej Salahdinem Parnasse, ale… W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych – a konkretniej w odpowiedzi na komentarz fana – Polak wykluczył pojedynek z Francuzem.

Chodzi o poniższy wpis.

W komentarzu padło pytanie ze strony jednego z fanów.

– Co z walka z francuzem? Już coś wiadomo?
– Walka będzie ale nie z Francuzem – padła odpowiedź ze strony Gamera.

Gamrot i Parnasse mieli inną wizję limitu wagowego, w którym miałoby dojść do pojedynku. Polak optował za tym, aby nie był on niższy niż 69 kilogramów, natomiast Francuz upierał się przy limicie wagi piórkowej, w czym zresztą miał medialne poparcie ze strony KSW.Wydawało się, że wyjazd Mateusza do ATT jest sygnałem wskazującym na to, iż jednak osiągnięto porozumienie w sprawie pojedynku z Francuzem, ale wygląda na to, że temat jest przynajmniej na jakiś czas nieaktualny.

Jeśli zatem nie z Salahdinem Parnasse, z kim zatem w tany pójdzie Mateusz Gamrot? Czy może chodzić o trylogię z Normanem Parke? A może będzie to Marian Ziółkowski, który niedawno zapowiadał dużą walkę na horyzoncie? Póki co nie wiadomo.

Niepokonany w zawodowej karierze kudowianin nie był widziany w akcji od grudnia 2018 roku, gdy pokonał na pełnym dystansie Klebera Koike Erbsta, sięgając po tytuł mistrzowski kategorii piórkowej. W ostatnich tygodniach wyrażał gotowość do powrotu do klatki już przy okazji marcowej gali KSW 53 w Łodzi.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Khabib Nurmagomedov odpowiedział na $100-milionową ofertę szejków za rewanż z Conorem McGregorem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply