KSWPolskie MMA

„Jego wartość rynkowa jest liczona w szansie na przyjazd Conora” – Maciej Kawulski szczerze o rozmowach z Artemem Lobovem

Współdowodzący KSW Maciej Kawulski zabrał głos na temat potencjalnego zakontraktowania Artema Lobova.

Kilka tygodni temu Artem Lobov rozpętał medialną kampanię na rzecz doprowadzenia do walki z swoim starym znajomym z The Ultimate Fighter Marcinem Wrzoskiem pod sztandarem KSW.

Jak natomiast zdradził przed kilkoma dniami, rozmowy na temat jego angażu pod sztandarem polskiego giganta były zaawansowane i układały się bardzo dobrze, zwiastując rychłą finalizację. Na jej przeszkodzie stanął jednak światowy paraliż, do jakiego doprowadziła pandemia koronawirusa.

– Negocjowałem z KSW – powiedział w wywiadzie z TheMacLife.com Lobov. – Byliśmy bardzo blisko dopięcia umowy. Skontaktowali się ze mną. Rozmawiałem z Martinem, właścicielem KSW. Wszystko wskazywało na to, że podpiszemy kontrakt i będę dla nich walczył, ale potem wydarzyło się to wszystko.

Jak natomiast sprawa wygląda z perspektywy KSW? O to podczas Kanału Sportowego współwłaściciela polskiego giganta Macieja Kawulskiego zapytał dziennikarz Mateusz Borek.

– Widzisz, to jest taki zawodnik, którego cała wartość rynkowa głównie jest liczona w tym, że jest szansa, że przyjedzie z nim Conor i stanie w cornerze – powiedział polski promotor o Rosyjskim Młocie. – Osobiście uważam, że to jest ciekawy zawodnik, który lubi wyzwania i daje się zapamiętać, chociażby z tych startów w Bare Knuckle.

– Jest to na pewno bardzo ciekawa postać.

Czy zatem w niedalekiej przyszłości można spodziewać się serdecznego kompana Conora McGregora pod sztandarem KSW?

– Na pewno jest w takiej pierwszej zonie ludzi, którymi się interesujemy i rozmawiamy – przyznał Kawulski. – Pojawił się nawet taki pomysł, aby zestawić go z Wrzoskiem. Myślę, że z jednej strony szalony, z drugiej – ciekawy. Wrzosek też jest osobą, która lubi takie wyzwania. Fajny chłop.

Warto jednak podkreślić, że we wspomnianym wywiadzie z TheMacLife.com Artem Lobov stwierdził, że rozmawia też z dwoma amerykańskimi promotorami organizującymi walki na gołe pięści, a i nie pogardziłby powrotem do UFC na walkę z Zubairą Tukhgovem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Nawet kijem bym go nie dotknęła” – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na ostre komentarze Colby’ego Covingtona

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button