Frankie Edgar gotowy na dowolnego rywala na UFC 222 – otrzymuje nietypowe wyzwanie

Były mistrz kategorii lekkiej i pretendent do pasa 145 funtów Frankie Edgar chce za wszelką cenę wystąpić podczas gali UFC 222 – pomóc chce mu w tym… Cody Garbrandt!

Garnący się do występu na marcowej gali UFC 222 w Las Vegas, która kilka dni z powodu kontuzji Maxa Hollowaya straciła walkę wieczoru, Cody Garbrandt wyraził gotowość do pójścia w oktagonowe tany z… Frankie Edgarem! Wszystko w odpowiedzi na wpis tego ostatniego, który zapowiedział, że jest gotowy do starcia z dowolnym przeciwnikiem.

https://twitter.com/Cody_Nolove/status/960673026193764352

Co ciekawe, menadżerem obu zawodników jest Ali Abdelaziz.
Cody Garbrandt jest przymierzany do walki podczas tej samej gali z TJ-em Dillashawem, ale mistrz nie jest takim scenariuszem zainteresowany, oczekując odpowiedniej gratyfikacji za branie walki z 4-tygodniowym wyprzedzeniem. Palący się do rewanżu No Love zapowiedział nawet, że może oddać mu część swojego uposażenia, ale na ile jest to realne – nie wiadomo.

Z kolei Frankie Edgar miał w Las Vegas bić się ze wspomnianym Maxem Hollowayem, a po wycofaniu się Hawajczyka matchmakerzy UFCbliscy dopięcia jego starcia z Brianem Ortegą. Rzecz w tym, że ten ostatni najpierw musiałby otrzymać nowy kontrakt, bo w obowiązującym została mu jeszcze tylko jedna walka.

Gotowość do walki z Frankie Edgarem wyraził też jeszcze między innymi zwycięski w dwóch ostatnich starciach Dan Hooker.

*****

Anthony Johnson zamierza zmienić dyscyplinę sportową

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply