Anthony Johnson zamierza zmienić dyscyplinę sportową

Wedle nieoficjalnych doniesień, kowadłoręki Anthony Johnson przygotowuje się do rozpoczęcia kariery… kulturysty.

Po tym jak w kwietniu ubiegłego roku po drugiej porażce z Danielem Cormierem ogłosił przejście na sportową emeryturę, Anthony Johnson zajął się biznesem związanym z leczniczą marihuaną.
Ledwie kilka miesięcy później kusił już powrotem do oktagonu, zaznaczając jednak, że w grę wchodzi wyłącznie kategoria ciężka.

Jeśli przejrzeć profile Rumble’a w mediach społecznościowych, to poza setkami zdjęć swojego czworonoga były dwukrotny pretendent do pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej chętnie publikuje również zdjęcia ze swoich podbojów na siłowni.

Jak się okazuje – nieprzypadkowo. Dziennikarz Ariel Helwani zdradził bowiem, że 33-latek planuje rozpocząć karierę… kulturysty!

Póki co jednak nic więcej w tym temacie nie wiadomo. Wydaje się jednak, że dodatkowy płaszcz mięśniowy może stanowić pewne utrudnienie, jeśli Johnson nabierze kiedyś ochoty na powrót do oktagonu.

*****

Kalendarz MMA: trzynaście lat temu w Las Vegas…

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply